Kdo je to?
Kdo je to, byl Farář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farář? Lidé, křesťanství

Kdo je to Farář?

Co znamená a jaký je význam slova Farář?

Farář je označení z řečtiny pro člověka, který vede farnost a má na starosti farní bohoslužby. Církevní právo jasně vymezuje práva a povinnosti této osoby. V evangelické církvi faráře volí farnost, v katolické církvi jmenuje faráře biskup.
Farář v evangelické církvi je teolog, v ostatních církvích se musí jednat o kněze. Odvolán může být pouze biskupem. Je zodpovědný za duchovní i ekonomickou správu svěřené farnosti.Kdo je to, byl Farář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farář? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Farář? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to MMS? Znáte pojem Hemoglobin? Pamatujete si definici pojmu Rychlosůl? Víte, co je to Penne?

Klíčová slova: termín, význam slova, Farář, kdo to je, význam, co je to Farář?, definice, synonymum, slovo, přesný výraz, etymologie, vysvětlení, kdo je Farář?, wiki, heslo

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Farář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Farář? Kdo to byl Farář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farář? Definice pojmu Farář se nachází v sekci křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než křesťanství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.