Kdo je to?
Kdo je to, byl Statkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statkář? Lidé, profese

Kdo je to Statkář?

Co znamená a jaký je význam slova Statkář?

Statkář je sedlák vlastnící statek či na něm hospodařící. Statkář mohl být zakoupený nebo nezakoupený. Zakoupený statkář měl dědičný podnájem, protože někdo z jeho předcházejících rodinných příslušníků zaplatil vrchnosti určitou částku. Takový podnájem byl nezrušitelný.
Nezakoupený statkář mohl o statek přijít rozhodnutím vrchnosti.Kdo je to, byl Statkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Statkář? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Statkář? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Počítač? Znáte pojem Vývojová dysfázie? Znáte pojem Bio? Víte, co je to Fajitas?

Klíčová slova: heslo, pojem, původ slova, co znamená, termín, synonymum, co je to Statkář?, kdo je Statkář?, význam slova, význam, slovo, vysvětlení, význam pojmu, popis, etymologie

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Statkář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Statkář? Kdo to byl Statkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Statkář? Definice pojmu Statkář se nachází v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.