Kdo je to?
Kdo je to, byl Šmelinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmelinář? Lidé, zločin

Kdo je to Šmelinář?

Co znamená a jaký je význam slova Šmelinář?

Šmelinář je hovorový pojem označující člověka, který provádí nepovolený nebo přímo zakázaný obchod s nedostatkovým zbožím. Slovo má hanlivý význam, jedná se o pokoutní, černé obchodování, zboží bývá často získáno nezákonným způsobem a je často předražené.
Pojmenování šmelinář má původ v německém slangu. Šmelina byla klasifikována jako trestný čin.Kdo je to, byl Šmelinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmelinář? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Šmelinář s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Leidenská mutace? Znáte pojem Stupnice? Vzpomněli byste si na význam slova Melanom? Pamatujete si definici pojmu Příkon?

Klíčová slova: vysvětlení, Šmelinář, kdo je Šmelinář?, heslo, přesný výraz, popis, termín, informace, slovo, etymologie, význam slova, co je to Šmelinář?, význam, význam pojmu, přesný význam

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Šmelinář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Šmelinář? Kdo to byl Šmelinář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmelinář? Definice pojmu Šmelinář se nachází v kategorii zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Šmelinář i v jiné kategorii než je sekce zločin.