Kdo je to?
Kdo je to, byl Šmelinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmelinář? Lidé, zločin

Kdo je to Šmelinář?

Co znamená a jaký je význam slova Šmelinář?

Šmelinář je hovorový pojem označující člověka, který provádí nepovolený nebo přímo zakázaný obchod s nedostatkovým zbožím. Slovo má hanlivý význam, jedná se o pokoutní, černé obchodování, zboží bývá často získáno nezákonným způsobem a je často předražené.
Pojmenování šmelinář má původ v německém slangu. Šmelina byla klasifikována jako trestný čin.Kdo je to, byl Šmelinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmelinář? Lidé, zločin

Definici slova Šmelinář můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Funkční prádlo? Pamatujete si definici pojmu Cytoplazma? Znáte pojem Samohláska? Vzpomněli byste si na význam slova Florbal?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, informace, zločin, Šmelinář, význam pojmu, kdo to je, heslo, synonymum, význam slova, původ slova, vysvětlení, termín, slovo, co znamená

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šmelinář

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Šmelinář? Kdo to byl Šmelinář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmelinář? Definice pojmu Šmelinář patří do sekce zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Šmelinář i v jiné sekci než je kategorie zločin.