Kdo je to?
Kdo je to, byl Šmelinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmelinář? Lidé, zločin

Kdo je to Šmelinář?

Co znamená a jaký je význam slova Šmelinář?

Šmelinář je hovorový pojem označující člověka, který provádí nepovolený nebo přímo zakázaný obchod s nedostatkovým zbožím. Slovo má hanlivý význam, jedná se o pokoutní, černé obchodování, zboží bývá často získáno nezákonným způsobem a je často předražené.
Pojmenování šmelinář má původ v německém slangu. Šmelina byla klasifikována jako trestný čin.Kdo je to, byl Šmelinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmelinář? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Šmelinář se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Leidenská mutace? Znáte pojem Stupnice? Vzpomněli byste si na význam slova Melanom? Pamatujete si definici pojmu Příkon?

Klíčová slova: přesný význam, Šmelinář, slovo, kdo to je, kdo je Šmelinář?, vysvětlení, význam slova, termín, význam, přesný výraz, původ slova, popis, popis, formulace, etymologie

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Šmelinář, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Šmelinář? Kdo to byl Šmelinář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmelinář? Definice pojmu Šmelinář je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zločin).