Kdo je to?
Kdo je to, byl Vekslák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vekslák? Lidé, zločin

Kdo je to Vekslák?

Jaký je význam slova Vekslák? Co to znamená?

Vekslák je pojmenování, odvozené od německého slova Wechsel, směna nebo výměna. Jedná se o speciální slang, typický pro komunistické Československo.
Vekslák nelegálně obchodoval s cizími valutami nebo bony, za které pak bylo možno nakoupit nedostatkové zboží v prodejnách Tuzex. Jednalo se o trestnou činnost, kterou však bylo možno získat výdělek několikanásobně převyšující tehdejší mzdy.Kdo je to, byl Vekslák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vekslák? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vekslák sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Okluze? Znáte pojem Závazek? Vzpomněli byste si na význam slova Tumor? Pamatujete si definici pojmu Punč?

Klíčová slova: synonymum, význam, význam pojmu, popis, heslo, etymologie, kdo to je, definice, přesný význam, co je to Vekslák?, termín, původ slova, kdo je Vekslák?, význam slova, formulace

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vekslák

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vekslák? Kdo to byl Vekslák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vekslák? Definice pojmu Vekslák patří do sekce zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Vekslák i v jiných kategoriích (než zločin).