Kdo je to?
Kdo je to, byl Vekslák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vekslák? Lidé, zločin

Kdo je to Vekslák?

Jaký je význam slova Vekslák? Co to znamená?

Vekslák je pojmenování, odvozené od německého slova Wechsel, směna nebo výměna. Jedná se o speciální slang, typický pro komunistické Československo.
Vekslák nelegálně obchodoval s cizími valutami nebo bony, za které pak bylo možno nakoupit nedostatkové zboží v prodejnách Tuzex. Jednalo se o trestnou činnost, kterou však bylo možno získat výdělek několikanásobně převyšující tehdejší mzdy.Kdo je to, byl Vekslák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vekslák? Lidé, zločin

Tento text (Vekslák) můžete sdílet s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Okluze? Znáte pojem Závazek? Vzpomněli byste si na význam slova Tumor? Pamatujete si definici pojmu Punč?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, Vekslák, kdo to je, kdo je Vekslák?, slovo, význam pojmu, pojem, heslo, co je to Vekslák?, zločin, formulace, význam, popis, informace

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Vekslák, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vekslák? Kdo to byl Vekslák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vekslák? Definice pojmu Vekslák je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Vekslák i v jiné sekci než je kategorie zločin.