Kdo je to?
Kdo je to, byl Hurvínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hurvínek? Lidé, fikce

Kdo je to Hurvínek?

Co znamená a jaký je význam slova Hurvínek?

Hurvínek je známá loutková postava zlobivého kluka. Dřevěnou loutku Hurvínka stvořil řezbář a loutkář Gustav Nosek už v roce 1926. Interpretem Hurvínka byl nejdříve Josef Skupa, poté Miloš Kirschner a v současnosti mluví Hurvínek hlasem Martina Kláska.Kdo je to, byl Hurvínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hurvínek? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hurvínek? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ablace? Víte, co je to Jezero? Znáte pojem Stáž? Pamatujete si definici pojmu ICT?

Klíčová slova: význam slova, Hurvínek, kdo to je, přesný výraz, popis, fikce, slovo, vysvětlení, přesný význam, termín, wiki, informace, význam, etymologie, heslo

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Hurvínek, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hurvínek? Kdo to byl Hurvínek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hurvínek? Definice pojmu Hurvínek je v kategorii fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než fikce.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.