Kdo je to?
Kdo je to, byl Hurvínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hurvínek? Lidé, fikce

Kdo je to Hurvínek?

Co znamená a jaký je význam slova Hurvínek?

Hurvínek je známá loutková postava zlobivého kluka. Dřevěnou loutku Hurvínka stvořil řezbář a loutkář Gustav Nosek už v roce 1926. Interpretem Hurvínka byl nejdříve Josef Skupa, poté Miloš Kirschner a v současnosti mluví Hurvínek hlasem Martina Kláska.Kdo je to, byl Hurvínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hurvínek? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hurvínek s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ppm? Znáte pojem Jasmínová rýže? Vzpomněli byste si na význam slova Preambule? Pamatujete si definici pojmu Palmarín?

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, původ slova, formulace, etymologie, přesný význam, popis, kdo je Hurvínek?, wiki, přesný výraz, co znamená, termín, informace, pojem, slovo

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hurvínek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hurvínek? Kdo to byl Hurvínek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hurvínek? Definice pojmu Hurvínek patří do sekce fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít pojem, text, definici, kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hurvínek v jiné sekci než fikce.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.