Kdo je to?
Kdo je to, byl Klimatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klimatolog? Lidé, věda

Kdo je to Klimatolog?

Co znamená a jaký je význam slova Klimatolog?

Klimatolog je osoba zabývající se klimatologií. Jde většinou o vědeckého pracovníka, který zkoumá podnebí a počasí a všechny jevy, které s nimi souvisí. Studuje účinky a podobu procesů, které se odehrávají na Zemi v určitých zeměpisných oblastech.
Klimatolog se může specializovat na podnebí na planetě, popis a vysvětlení zvláštností planety, vymezení klimatických regionů, popis a zařazení jejich podnebí a studium historie podnebí, které je důležité pro budoucnost změn.Kdo je to, byl Klimatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klimatolog? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Klimatolog sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kyselina listová? Pamatujete si definici pojmu Online hra? Pamatujete si definici pojmu Okopanina? Vzpomněli byste si na význam slova Luneta?

Klíčová slova: vysvětlení, slovo, význam slova, původ slova, přesný výraz, wiki, informace, popis, synonymum, formulace, definice, přesný význam, co je to Klimatolog?, heslo, kdo to je

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Klimatolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Klimatolog? Kdo to byl Klimatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klimatolog? Definice pojmu Klimatolog se nachází v sekci věda. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Klimatolog i v jiné sekci než v věda.