Kdo je to?
Kdo je to, byl Klimatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klimatolog? Lidé, věda

Kdo je to Klimatolog?

Co znamená a jaký je význam slova Klimatolog?

Klimatolog je osoba zabývající se klimatologií. Jde většinou o vědeckého pracovníka, který zkoumá podnebí a počasí a všechny jevy, které s nimi souvisí. Studuje účinky a podobu procesů, které se odehrávají na Zemi v určitých zeměpisných oblastech.
Klimatolog se může specializovat na podnebí na planetě, popis a vysvětlení zvláštností planety, vymezení klimatických regionů, popis a zařazení jejich podnebí a studium historie podnebí, které je důležité pro budoucnost změn.Kdo je to, byl Klimatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klimatolog? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Klimatolog? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kyselina listová? Víte, co je to Lymfom? Pamatujete si definici pojmu Okopanina? Pamatujete si definici pojmu Crohnova nemoc?

Klíčová slova: přesný výraz, definice, heslo, informace, pojem, věda, etymologie, co znamená, co je to Klimatolog?, význam slova, význam pojmu, slovo, původ slova, vysvětlení, význam

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Klimatolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Klimatolog? Kdo to byl Klimatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klimatolog? Definice pojmu Klimatolog je v sekci věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než věda).