Kdo je to?
Kdo je to, byl Chlívák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chlívák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chlívák?

Jaký je význam slova Chlívák? Co to znamená?

Chlívák je muž, kterého můžeme označit za nemravu, nestoudníka, vilníka, oplzlíka, prasáka, chlípníka, prostopášníka, zvrhlíka, zpustlíka, zhýralce. Chlívák je muž, který provádí morálně nepřípustné činnosti se sexuálním motivem. Může se jednat např. o exhibicionistu obnažujícího se na veřejnosti o člověka pozorujícího nahé dívky (voyaer) na koupališti, o muže, který dává ženám nevhodné sexuální návrhy atd.Kdo je to, byl Chlívák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chlívák? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Chlívák? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Lazura? Víte, co je to Zubní můstek? Vzpomněli byste si na význam slova Imunita? Pamatujete si definici pojmu Verifikace?

Klíčová slova: popis, původ slova, význam slova, pojem, synonymum, slovo, co znamená, Chlívák, význam, co je to Chlívák?, popis, wiki, přesný výraz, definice, vysvětlení

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Chlívák, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Chlívák? Kdo to byl Chlívák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chlívák? Definice pojmu Chlívák je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.