Kdo je to?
Kdo je to, byl Chlívák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chlívák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chlívák?

Jaký je význam slova Chlívák? Co to znamená?

Chlívák je muž, kterého můžeme označit za nemravu, nestoudníka, vilníka, oplzlíka, prasáka, chlípníka, prostopášníka, zvrhlíka, zpustlíka, zhýralce. Chlívák je muž, který provádí morálně nepřípustné činnosti se sexuálním motivem. Může se jednat např. o exhibicionistu obnažujícího se na veřejnosti o člověka pozorujícího nahé dívky (voyaer) na koupališti, o muže, který dává ženám nevhodné sexuální návrhy atd.Kdo je to, byl Chlívák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chlívák? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Chlívák s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Lazura? Znáte pojem Repasovaný? Vzpomněli byste si na význam slova Imunita? Víte, co je to Stockholmský syndrom?

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, význam pojmu, co je to Chlívák?, význam slova, termín, heslo, slovo, pojem, informace, hanlivé, kdo to je, synonymum, Chlívák, kdo je Chlívák?

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Chlívák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Chlívák? Kdo to byl Chlívák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chlívák? Definice pojmu Chlívák se nachází v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Chlívák v jiné sekci než hanlivé.