Kdo je to?
Kdo je to, byl Narcis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Narcis? Lidé, psychologie

Kdo je to Narcis?

Co znamená a jaký je význam slova Narcis?

Narcis je buď vytrvalá jarní květina s bílými nebo žlutými květy, která přezimuje jako cibule,
nebo označení člověka, který trpí poruchou osobnosti zvanou narcismus. Toto označení vychází z antické mytologie. Narcis je charakteristický tím, že přehnaně oceňuje a obdivuje sám sebe a totéž očekává od svého okolí. Nemá schopnost empatie, bývá arogantní a zajímají ho výhradně jeho vlastní cíle.Kdo je to, byl Narcis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Narcis? Lidé, psychologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Narcis sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Galaxie? Pamatujete si definici pojmu Kmenový list? Znáte pojem Jailbreak? Vzpomněli byste si na význam slova Ripple?

Klíčová slova: etymologie, psychologie, informace, wiki, kdo to je, co znamená, původ slova, význam pojmu, kdo je Narcis?, význam slova, přesný význam, pojem, přesný výraz, vysvětlení, heslo

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Narcis, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Narcis? Kdo to byl Narcis? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Narcis? Definice pojmu Narcis se nachází v sekci psychologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Narcis v jiné sekci než psychologie.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?