Kdo je to?
Kdo je to, byl Narcis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Narcis? Lidé, psychologie

Kdo je to Narcis?

Co znamená a jaký je význam slova Narcis?

Narcis je buď vytrvalá jarní květina s bílými nebo žlutými květy, která přezimuje jako cibule,
nebo označení člověka, který trpí poruchou osobnosti zvanou narcismus. Toto označení vychází z antické mytologie. Narcis je charakteristický tím, že přehnaně oceňuje a obdivuje sám sebe a totéž očekává od svého okolí. Nemá schopnost empatie, bývá arogantní a zajímají ho výhradně jeho vlastní cíle.Kdo je to, byl Narcis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Narcis? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Narcis? s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Galaxie? Víte, co je to Adorace? Znáte pojem Jailbreak? Pamatujete si definici pojmu Proudový chranič?

Klíčová slova: wiki, pojem, slovo, význam slova, popis, přesný výraz, psychologie, heslo, původ slova, etymologie, co je to Narcis?, popis, synonymum, termín, význam pojmu

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Narcis? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Narcis? Kdo to byl Narcis? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Narcis? Definice pojmu Narcis je v sekci psychologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Narcis i v jiné sekci než v psychologie.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?