Kdo je to?
Kdo je to, byl Frigida? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Frigida? Lidé, hanlivé

Kdo je to Frigida?

Jaký je význam slova Frigida? Co to znamená?

Frigida je nadávka označující převážně osobu ženského pohlaví, která trpí poruchou sexuálního cítění a touhy. Je celkově pohlavně chladná, nemá zájem o sex a pohlavní styk a vůbec není v tomto směru aktivní.
Frigida má méně citlivé pohlavní orgány, takže se těžko vzruší a při pohlavním styku nedosahuje orgazmu. Tento stav může mít jak fyzickou, tak psychickou příčinu a může být vrozený nebo je získán v průběhu života traumaty souvisejícími s pohlavním ústrojím.Kdo je to, byl Frigida? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Frigida? Lidé, hanlivé

Tento text (Frigida) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Přípona? Vzpomněli byste si na význam slova Lomený oblouk? Vzpomněli byste si na význam slova DVTV? Znáte pojem Halal?

Klíčová slova: co znamená, původ slova, kdo je Frigida?, přesný výraz, heslo, Frigida, slovo, synonymum, vysvětlení, etymologie, co je to Frigida?, popis, přesný význam, formulace, hanlivé

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Frigida? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Frigida? Kdo to byl Frigida? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Frigida? Definice pojmu Frigida je v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Frigida i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.