Kdo je to?
Kdo je to, byl Frigida? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Frigida? Lidé, hanlivé

Kdo je to Frigida?

Jaký je význam slova Frigida? Co to znamená?

Frigida je nadávka označující převážně osobu ženského pohlaví, která trpí poruchou sexuálního cítění a touhy. Je celkově pohlavně chladná, nemá zájem o sex a pohlavní styk a vůbec není v tomto směru aktivní.
Frigida má méně citlivé pohlavní orgány, takže se těžko vzruší a při pohlavním styku nedosahuje orgazmu. Tento stav může mít jak fyzickou, tak psychickou příčinu a může být vrozený nebo je získán v průběhu života traumaty souvisejícími s pohlavním ústrojím.Kdo je to, byl Frigida? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Frigida? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Frigida s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Přípona? Znáte pojem Rakovina? Vzpomněli byste si na význam slova DVTV? Víte, co je to EET?

Klíčová slova: původ slova, význam pojmu, kdo to je, pojem, hanlivé, co znamená, informace, termín, přesný význam, heslo, význam, Frigida, popis, wiki, synonymum

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Frigida, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Frigida? Kdo to byl Frigida? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Frigida? Definice pojmu Frigida se nachází v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).