Kdo je to?
Kdo je to, byl Ombudsman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ombudsman? Lidé, státní správa

Kdo je to Ombudsman?

Co znamená a jaký je význam slova Ombudsman?

Úřad ombudsmana je v České republice relativně nový. Ombudsman je veřejný ochránce práv, mimosoudní kontrolní úřad, který řeší stížnosti jednotlivců na jednání státní správy.Kdo je to, byl Ombudsman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ombudsman? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Ombudsman? Potom se podělte s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hardware? Znáte pojem Džambulka? Vzpomněli byste si na význam slova Lupénka? Pamatujete si definici pojmu Stupnice?

Klíčová slova: přesný význam, termín, kdo je Ombudsman?, význam slova, popis, popis, synonymum, slovo, původ slova, pojem, formulace, definice, kdo to je, informace, etymologie

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Ombudsman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ombudsman? Kdo to byl Ombudsman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ombudsman? Definice pojmu Ombudsman se nachází v kategorii státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, text, definici, dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než státní správa).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.