Kdo je to?
Kdo je to, byl Ombudsman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ombudsman? Lidé, státní správa

Kdo je to Ombudsman?

Co znamená a jaký je význam slova Ombudsman?

Úřad ombudsmana je v České republice relativně nový. Ombudsman je veřejný ochránce práv, mimosoudní kontrolní úřad, který řeší stížnosti jednotlivců na jednání státní správy.Kdo je to, byl Ombudsman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ombudsman? Lidé, státní správa

Definici slova Ombudsman můžete sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hardware? Znáte pojem Džambulka? Vzpomněli byste si na význam slova Lupénka? Pamatujete si definici pojmu Stupnice?

Klíčová slova: popis, popis, přesný význam, kdo to je, informace, termín, formulace, pojem, heslo, Ombudsman, přesný výraz, původ slova, význam slova, co znamená, státní správa

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Ombudsman, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ombudsman? Kdo to byl Ombudsman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ombudsman? Definice pojmu Ombudsman se nachází v sekci státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Ombudsman i jinde než v sekci než v státní správa.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.