Kdo je to?
Kdo je to, byl Homouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homouš? Lidé, hanlivé

Kdo je to Homouš?

Co znamená a jaký je význam slova Homouš?

Homouš je hanlivé označení pro homosexuála. Jedná se tedy o jedince se sexuální orientací na stejné pohlaví, v tomto případě muže, který preferuje mužské partnery. Oficiálně bývá označován také jako gay.
I když je sexuální orientace předurčena biologicky, není homosexualita většinovou společností zcela přirozeně přijímána, a proto vzniklo mnoho vulgárních označení pro tyto jedince. Homouš patří ještě k těm méně vulgárním.Kdo je to, byl Homouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homouš? Lidé, hanlivé

Tento text (Homouš) můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Závazek? Vzpomněli byste si na význam slova Asimilace? Pamatujete si definici pojmu Uherský rok? Znáte pojem Bonita?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, co je to Homouš?, termín, heslo, formulace, slovo, význam, definice, původ slova, význam slova, informace, hanlivé, pojem, popis

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Homouš, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Homouš? Kdo to byl Homouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Homouš? Definice pojmu Homouš je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.