Kdo je to?
Kdo je to, byl Homouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homouš? Lidé, hanlivé

Kdo je to Homouš?

Co znamená a jaký je význam slova Homouš?

Homouš je hanlivé označení pro homosexuála. Jedná se tedy o jedince se sexuální orientací na stejné pohlaví, v tomto případě muže, který preferuje mužské partnery. Oficiálně bývá označován také jako gay.
I když je sexuální orientace předurčena biologicky, není homosexualita většinovou společností zcela přirozeně přijímána, a proto vzniklo mnoho vulgárních označení pro tyto jedince. Homouš patří ještě k těm méně vulgárním.Kdo je to, byl Homouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homouš? Lidé, hanlivé

Definici slova Homouš můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Závazek? Pamatujete si definici pojmu Černý kašel? Pamatujete si definici pojmu Uherský rok? Vzpomněli byste si na význam slova Endoskopie?

Klíčová slova: Homouš, hanlivé, synonymum, kdo to je, wiki, co znamená, etymologie, formulace, přesný výraz, co je to Homouš?, pojem, původ slova, heslo, kdo je Homouš?, vysvětlení

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Homouš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Homouš? Kdo to byl Homouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Homouš? Definice pojmu Homouš se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, text, definici, kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Homouš i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.