Kdo je to?
Kdo je to, byl Mykolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mykolog? Lidé, věda

Kdo je to Mykolog?

Co znamená a jaký je význam slova Mykolog?

Mykolog je vědec v oblasti botaniky, který se zaměřuje na zkoumání hub. Určuje jednotlivé druhy hub, zařazuje je do skupin, popisuje jejich funkci v přírodním společenství, studuje jejich dědičné a biochemické vlastnosti.
Mykolog se také zabývá možnostmi využití hub jako potravy nebo léku, ale i onemocněními nebo otravami, které mohu houby způsobit.Kdo je to, byl Mykolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mykolog? Lidé, věda

Tento text (Mykolog) můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Loden? Vzpomněli byste si na význam slova Lege artis? Pamatujete si definici pojmu Sabat? Znáte pojem Drama?

Klíčová slova: význam, pojem, informace, přesný význam, synonymum, co znamená, věda, heslo, vysvětlení, etymologie, popis, slovo, wiki, přesný výraz, popis

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Mykolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mykolog? Kdo to byl Mykolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mykolog? Definice pojmu Mykolog je v kategorii věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Mykolog i v jiné sekci než v věda.