Kdo je to?
Kdo je to, byl Ichtyl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ichtyl? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ichtyl?

Jaký je význam slova Ichtyl? Co to znamená?

Ichtyl označuje podivínského jedince, tedy člověka nezvykle vypadajícího a chovajícího se neočekávaně. Může být i psychicky nemocný nebo se pohybovat na hranici psychiatrické diagnózy, blízko paranoidního chování či obsese.
Výraz ichtyl se často používá i jako nadávka, hanlivý výraz pro označení člověka mdlého rozumu. Název pochází z řečtiny, ichtos je ryba, což může naznačovat souvislost právě s nadávkou.Kdo je to, byl Ichtyl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ichtyl? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ichtyl sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Bible? Znáte pojem Žerzej? Vzpomněli byste si na význam slova Aretace? Pamatujete si definici pojmu Spása?

Klíčová slova: původ slova, popis, termín, kdo je Ichtyl?, informace, hanlivé, přesný výraz, kdo to je, wiki, heslo, pojem, definice, slovo, význam, co znamená

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Ichtyl? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ichtyl? Kdo to byl Ichtyl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ichtyl? Definice pojmu Ichtyl se nachází v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Ichtyl hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.