Kdo je to?
Kdo je to, byl Hosteska? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hosteska? Lidé, profese

Kdo je to Hosteska?

Jaký je význam slova Hosteska? Co to znamená?

Hosteska je průvodkyně nebo společnice. Většinou se jedná o osobu ženského pohlaví, která poskytuje asistentské či reprezentativní služby při různých akcích. Například u výstavních stánků prezentují hostesky jednotlivé produkty, doprovázejí hosty po místech, která by měli navštívit a podobně.
Hostesky jako společnice mají své protějšky provázet a bavit.Kdo je to, byl Hosteska? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hosteska? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hosteska? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Obsese? Znáte pojem Křesťanství? Vzpomněli byste si na význam slova Nulové pásmo? Pamatujete si definici pojmu Ethernet?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo je Hosteska?, Hosteska, slovo, přesný výraz, co je to Hosteska?, vysvětlení, co znamená, etymologie, přesný význam, synonymum, informace, popis, pojem, význam

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Hosteska? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hosteska? Kdo to byl Hosteska? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hosteska? Definice pojmu Hosteska je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Hosteska i v jiné kategorii než v profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.