Kdo je to?
Kdo je to, byl Hosteska? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hosteska? Lidé, profese

Kdo je to Hosteska?

Jaký je význam slova Hosteska? Co to znamená?

Hosteska je průvodkyně nebo společnice. Většinou se jedná o osobu ženského pohlaví, která poskytuje asistentské či reprezentativní služby při různých akcích. Například u výstavních stánků prezentují hostesky jednotlivé produkty, doprovázejí hosty po místech, která by měli navštívit a podobně.
Hostesky jako společnice mají své protějšky provázet a bavit.Kdo je to, byl Hosteska? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hosteska? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Hosteska? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Obsese? Znáte pojem Křesťanství? Vzpomněli byste si na význam slova Nulové pásmo? Pamatujete si definici pojmu Ethernet?

Klíčová slova: definice, Hosteska, pojem, význam, heslo, slovo, kdo je Hosteska?, co znamená, etymologie, formulace, informace, vysvětlení, popis, co je to Hosteska?, přesný výraz

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Hosteska, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hosteska? Kdo to byl Hosteska? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hosteska? Definice pojmu Hosteska se nachází v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Hosteska hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.