Kdo je to?
Kdo je to, byl Praotec Čech? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Praotec Čech? Lidé, mytologie

Kdo je to Praotec Čech?

Co znamená a jaký je význam slova Praotec Čech?

Praotec Čech je bájná postava české historie. Měl to být vůdce, který přivedl své lidi na naše území a po němž Čechy získaly své jméno. Údajně měl mít ještě bratry Lecha a Rusa, kteří ve své pouti pokračovali a osídlili další země.
O praotci Čechovi se zmiňují i známé české kroniky – Kosmova kronika, Dalimilova kronika i Kronika česká Václava Hájka z Libočan. Postavu proslavil zvláště Alois Jirásek v Nejstarších pověstech českých.Kdo je to, byl Praotec Čech? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Praotec Čech? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Praotec Čech se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kolonoskopie? Znáte pojem Vinobraní? Vzpomněli byste si na význam slova Tailleur? Pamatujete si definici pojmu Byreta?

Klíčová slova: pojem, definice, mytologie, Praotec Čech, vysvětlení, původ slova, synonymum, formulace, popis, termín, popis, význam pojmu, kdo je Praotec Čech?, význam, přesný výraz

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Praotec Čech, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Praotec Čech? Kdo to byl Praotec Čech? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Praotec Čech? Definice pojmu Praotec Čech se nachází v sekci mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Praotec Čech i v jiné sekci než je kategorie mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.