Kdo je to?
Kdo je to, byl Praotec Čech? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Praotec Čech? Lidé, mytologie

Kdo je to Praotec Čech?

Co znamená a jaký je význam slova Praotec Čech?

Praotec Čech je bájná postava české historie. Měl to být vůdce, který přivedl své lidi na naše území a po němž Čechy získaly své jméno. Údajně měl mít ještě bratry Lecha a Rusa, kteří ve své pouti pokračovali a osídlili další země.
O praotci Čechovi se zmiňují i známé české kroniky – Kosmova kronika, Dalimilova kronika i Kronika česká Václava Hájka z Libočan. Postavu proslavil zvláště Alois Jirásek v Nejstarších pověstech českých.Kdo je to, byl Praotec Čech? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Praotec Čech? Lidé, mytologie

Definici slova Praotec Čech můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kolonoskopie? Znáte pojem Vinobraní? Vzpomněli byste si na význam slova Tailleur? Pamatujete si definici pojmu Byreta?

Klíčová slova: slovo, původ slova, formulace, kdo je Praotec Čech?, wiki, přesný výraz, heslo, mytologie, význam, synonymum, vysvětlení, co je to Praotec Čech?, etymologie, Praotec Čech, kdo to je

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Praotec Čech? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Praotec Čech? Kdo to byl Praotec Čech? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Praotec Čech? Definice pojmu Praotec Čech se nachází v kategorii mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.