Kdo je to?
Kdo je to, byl Kripl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kripl? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kripl?

Jaký je význam slova Kripl? Co to znamená?

Kripl je nadávka pocházející z německého slova der Krüppel, které v češtině znamená mrzák nebo invalida.Kdo je to, byl Kripl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kripl? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kripl? s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Guarana? Znáte pojem Bungalov? Vzpomněli byste si na význam slova Facebook? Pamatujete si definici pojmu Zrcadlovka?

Klíčová slova: kdo je Kripl?, informace, heslo, pojem, hanlivé, popis, etymologie, slovo, Kripl, význam, definice, význam pojmu, popis, vysvětlení, význam slova

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kripl

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kripl? Kdo to byl Kripl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kripl? Definice pojmu Kripl je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.