Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Bosák? Životopis Jaromír Bosák, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jaromír Bosák?

Kdo je to Jaromír Bosák? Stručný životopis

Jaromír Bosák je absolvent FSV UK, žurnalista a sportovní komentátor. Začínal psaním článků pro časopis Gól. Zde vynikl jako odborník na německou Bundesligu. Působil také v rádiu Bonton. Později začal pracovat jako komentátor fotbalových utkání přenášených Českou televizí. Byl i šéfredaktorem sportovní redakce. V práci pro ČT stále pokračuje, kromě toho zveřejňuje své články prostřednictvím serveru ČTK.
Protože jeho komentáře jsou nejen odborné, ale také vtipné, patří k nejoblíbenějším komentátorům. Jaromír Bosák se věnuje také golfu, který sám hraje i komentuje a je šéfredaktorem dvou golfových časopisů.Kdo je to Jaromír Bosák? Životopis Jaromír Bosák, lidé, osobnosti z novináři

Zaujala vás biografie osobnosti Jaromír Bosák? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Jaromír Bosák

Národnost: česká
Datum narození: 13. května 1965
Místo narození: Cheb

Vzpomněli byste si na význam slova Občanský zákoník? Znáte pojem BMI? Znáte pojem Osud? Víte, co je to Touha?

Klíčová slova: wiki, přesný význam, heslo, slovo, etymologie, pojem, definice, Jaromír Bosák, význam, termín, vysvětlení, původ slova, formulace, kdo to je, popis

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jaromír Bosák

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jaromír Bosák? Kdo to byl Jaromír Bosák? Kdy se narodil Jaromír Bosák? Kde se narodil Jaromír Bosák? Jaromír Bosák se nachází v sekci novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jaromír Bosák řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Bosák i v jiné kategorii než je novináři.