Kdo je to?
Kdo je to, byl Nohsled? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nohsled? Lidé, hanlivé

Kdo je to Nohsled?

Co znamená a jaký je význam slova Nohsled?

Nohsled je pejorativní, hanlivé označení osoby, která někoho slepě a nekriticky následuje. Nohsledi nejčastěji následují politické vůdce, různé známé osobnosti, autority, ale i učitele nebo kamarády. Slovo nohsled vzniklo spojením slova "noha" a "sledovat". Za synonyma považujeme slova jako přívrženec, přisluhovač, patolízal, poskok, lokaj nebo následovník.Kdo je to, byl Nohsled? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nohsled? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Nohsled? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Marmoleum? Víte, co je to Hřížení? Pamatujete si definici pojmu EBITDA? Pamatujete si definici pojmu Průměr?

Klíčová slova: kdo to je, formulace, slovo, etymologie, význam, Nohsled, synonymum, vysvětlení, význam pojmu, informace, původ slova, heslo, definice, význam slova, pojem

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Nohsled, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nohsled? Kdo to byl Nohsled? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nohsled? Definice pojmu Nohsled je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Nohsled v jiné sekci než hanlivé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.