Kdo je to?
Kdo je to, byl Suchar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Suchar? Lidé, hanlivé

Kdo je to Suchar?

Co znamená a jaký je význam slova Suchar?

Suchar je hovorové hanlivé označení pro člověka, který se neumí bavit, nemá žádný smysl pro humor nebo ho má jen málo, není hravý a málokdy chápe ironii nebo nadsázku. Takový člověk je nudný a pro své okolí nezajímavý. Nelze s ním žertovat a není od něj možno očekávat zábavné jednání.
Pojmenování suchar v tomto smyslu poprvé použil v roce 1953 náměstek předsedy vlády Václav Kopecký na zasedání ÚV KSČ.Kdo je to, byl Suchar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Suchar? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Suchar? s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Think tank? Víte, co je to Panna cotta? Pamatujete si definici pojmu Kerblík? Pamatujete si definici pojmu Chromebook?

Klíčová slova: slovo, přesný význam, wiki, význam pojmu, etymologie, význam slova, co znamená, význam, informace, hanlivé, kdo to je, vysvětlení, formulace, přesný výraz, popis

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Suchar? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Suchar? Kdo to byl Suchar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Suchar? Definice pojmu Suchar je v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Suchar hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).