Kdo je to?
Kdo je to, byl Suchar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Suchar? Lidé, hanlivé

Kdo je to Suchar?

Co znamená a jaký je význam slova Suchar?

Suchar je hovorové hanlivé označení pro člověka, který se neumí bavit, nemá žádný smysl pro humor nebo ho má jen málo, není hravý a málokdy chápe ironii nebo nadsázku. Takový člověk je nudný a pro své okolí nezajímavý. Nelze s ním žertovat a není od něj možno očekávat zábavné jednání.
Pojmenování suchar v tomto smyslu poprvé použil v roce 1953 náměstek předsedy vlády Václav Kopecký na zasedání ÚV KSČ.Kdo je to, byl Suchar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Suchar? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Suchar sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Think tank? Pamatujete si definici pojmu Cephalea? Pamatujete si definici pojmu Kerblík? Vzpomněli byste si na význam slova Mysl?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, co je to Suchar?, popis, význam, informace, význam slova, termín, pojem, definice, význam pojmu, Suchar, heslo, kdo je Suchar?, synonymum

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Suchar, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Suchar? Kdo to byl Suchar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Suchar? Definice pojmu Suchar se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Suchar i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.