Kdo je to?
Kdo je to, byl Předseda vlády? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předseda vlády? Lidé, politika

Kdo je to Předseda vlády?

Jaký je význam slova Předseda vlády? Co to znamená?

Předseda vlády neboli premiér je představitel nejvyšší výkonné moci ve státě. Stojí v čele vlády a většinou je i předsedou strany, která zvítězila ve volbách. To platí pro země s parlamentním systémem.Kdo je to, byl Předseda vlády? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předseda vlády? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Předseda vlády sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Afebrilní? Pamatujete si definici pojmu Oolong? Víte, co je to Hemenex? Vzpomněli byste si na význam slova Chlorela?

Klíčová slova: co je to Předseda vlády?, formulace, synonymum, etymologie, Předseda vlády, význam, slovo, přesný význam, termín, kdo je Předseda vlády?, popis, wiki, pojem, kdo to je, co znamená

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Předseda vlády, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Předseda vlády? Kdo to byl Předseda vlády? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Předseda vlády? Definice pojmu Předseda vlády se nachází v sekci politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Předseda vlády i v jiné kategorii než je sekce politika.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.