Kdo je to?
Kdo je to, byl Předseda vlády? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předseda vlády? Lidé, politika

Kdo je to Předseda vlády?

Jaký je význam slova Předseda vlády? Co to znamená?

Předseda vlády neboli premiér je představitel nejvyšší výkonné moci ve státě. Stojí v čele vlády a většinou je i předsedou strany, která zvítězila ve volbách. To platí pro země s parlamentním systémem.Kdo je to, byl Předseda vlády? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Předseda vlády? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Předseda vlády? s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dekadentní? Znáte pojem Metastáza? Vzpomněli byste si na význam slova Gnocchi? Pamatujete si definici pojmu Mascarpone?

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, co je to Předseda vlády?, kdo je Předseda vlády?, formulace, přesný výraz, popis, informace, přesný význam, Předseda vlády, pojem, wiki, definice, slovo, význam slova

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Předseda vlády? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Předseda vlády? Kdo to byl Předseda vlády? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Předseda vlády? Definice pojmu Předseda vlády je v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci politika.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.