Kdo je to?
Kdo je to, byl Luterán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Luterán? Lidé, křesťanství

Kdo je to Luterán?

Jaký je význam slova Luterán? Co to znamená?

Luterán je příslušník luteránské církve. Jedná se o protestantské křesťanské vyznání. Luterán vychází z odkazu protestantských reformátorů, především Martina Luthera. Často bývá nazýván také evangelíkem.
Základní normou luteránů je Bible, především její části Písmo Starého zákona a Nového zákona s vyznáním víry.Kdo je to, byl Luterán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Luterán? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Luterán? s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Eucharistie? Znáte pojem Genealogie? Vzpomněli byste si na význam slova Větný celek? Pamatujete si definici pojmu Konfigurace?

Klíčová slova: kdo je Luterán?, co znamená, etymologie, popis, pojem, křesťanství, heslo, význam pojmu, definice, význam, kdo to je, slovo, význam slova, termín, wiki

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Luterán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Luterán? Kdo to byl Luterán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Luterán? Definice pojmu Luterán je v sekci křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v křesťanství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.