Kdo je to?
Kdo je to, byl Luterán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Luterán? Lidé, křesťanství

Kdo je to Luterán?

Jaký je význam slova Luterán? Co to znamená?

Luterán je příslušník luteránské církve. Jedná se o protestantské křesťanské vyznání. Luterán vychází z odkazu protestantských reformátorů, především Martina Luthera. Často bývá nazýván také evangelíkem.
Základní normou luteránů je Bible, především její části Písmo Starého zákona a Nového zákona s vyznáním víry.Kdo je to, byl Luterán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Luterán? Lidé, křesťanství

Tento text (Luterán) můžete sdílet s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Eucharistie? Znáte pojem Genealogie? Vzpomněli byste si na význam slova Větný celek? Pamatujete si definici pojmu Konfigurace?

Klíčová slova: význam slova, wiki, termín, význam, kdo je Luterán?, definice, vysvětlení, etymologie, popis, přesný výraz, přesný význam, popis, co znamená, heslo, původ slova

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Luterán

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Luterán? Kdo to byl Luterán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Luterán? Definice pojmu Luterán je v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Luterán i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.