Kdo je to?
Kdo je to, byl Ťulpas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ťulpas? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ťulpas?

Co znamená a jaký je význam slova Ťulpas?

Ťulpas je popletený člověk, osoba mdlejšího rozumu, s pomalými reakcemi. Ťulpas bývá také důvěřivý, takže je snadné obelhat ho a podvést.
Někdy se označení užívá i pro člověka tupého, často se mýlícího. Nebývá však zlý a nemá mnoho negativních reakcí. Často si nechá líbit výsměch i hrubější zacházení.Kdo je to, byl Ťulpas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ťulpas? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ťulpas? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ovarium? Víte, co je to Mandala? Znáte pojem Interaktivní tabule? Pamatujete si definici pojmu Aleluja?

Klíčová slova: formulace, termín, co je to Ťulpas?, heslo, význam, pojem, synonymum, definice, hanlivé, wiki, popis, popis, co znamená, přesný výraz, Ťulpas

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Ťulpas? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ťulpas? Kdo to byl Ťulpas? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ťulpas? Definice pojmu Ťulpas je v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.