Kdo je to?
Kdo je to, byl Velký bratr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velký bratr? Lidé, politika

Kdo je to Velký bratr?

Jaký je význam slova Velký bratr? Co to znamená?

Slovo velký bratr (anglicky Big Brother) pochází z románu 1984 od George Orwella. V něm je každý občan pod neustálým dokonalým dohledem úřadů, přičemž je mu tento fakt neustále připomínán frází "Velký bratr tě sleduje". Román odkazuje na praktiky totalitních režimů.
V přeneseném slova smyslu jsou označováni jako velký bratr státní instituce, resp. korporace, které nadměrně zasahují do soukromí občanů shromažďováním velkého množství osobních informací prostřednictvím telefonických odposlechů, kamerových systémů, sledování internetového provozu atd.Kdo je to, byl Velký bratr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velký bratr? Lidé, politika

Tento text (Velký bratr) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Silverlight? Vzpomněli byste si na význam slova Defragmentace? Vzpomněli byste si na význam slova Scopex? Znáte pojem Skenování?

Klíčová slova: popis, informace, kdo je Velký bratr?, přesný význam, co je to Velký bratr?, význam pojmu, wiki, význam slova, definice, formulace, co znamená, Velký bratr, kdo to je, pojem, původ slova

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Velký bratr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Velký bratr? Kdo to byl Velký bratr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velký bratr? Definice pojmu Velký bratr je v sekci politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Velký bratr i v jiné sekci než je kategorie politika.