Kdo je to?
Kdo je to Ivana Chýlková? Životopis Ivana Chýlková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ivana Chýlková?

Kdo je to Ivana Chýlková? Stručný životopis

Ivana Chýlková je česká herečka. Vystupuje jak v divadelních, tak filmových rolích a také televizních filmech, inscenacích a seriálech. Je absolventkou ostravské konzervatoře, absolvovala herectví na DAMU v Praze. Vystupovala také jako zpěvačka v divadle Sklep nebo skupině Žentour. V kariéře dále pokračovala v Ústí nad Labem a pak v pražském Divadle Na Zábradlí.
Ivana Chýlková nyní působí jako členka souboru Činoherního klubu. Ve filmech vystupovala již při studiu, z významných rolí se jednalo např. o Čas sluhů, Díky za každé nové ráno nebo Přítelkyně z domu smutku. Za tyto role získala i řadu ocenění.Kdo je to Ivana Chýlková? Životopis Ivana Chýlková, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ivana Chýlková? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Ivana Chýlková

Národnost: česká
Datum narození: 27. září 1963
Místo narození: Praha

Pamatujete si definici pojmu Zelená káva? Víte, co je to Fake news? Vzpomněli byste si na význam slova Lobbista? Pamatujete si definici pojmu Brzlík?

Klíčová slova: kdo to je, popis, wiki, co znamená, kdo je Ivana Chýlková?, informace, význam slova, definice, přesný význam, přesný výraz, význam pojmu, synonymum, heslo, vysvětlení, slovo

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Ivana Chýlková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ivana Chýlková? Kdo to byl Ivana Chýlková? Kdy se narodil Ivana Chýlková? Kde se narodil Ivana Chýlková? Ivana Chýlková je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ivana Chýlková dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivana Chýlková i v jiné kategorii než je herectví.