Kdo je to?
Kdo je to Johny Machette? Životopis Johny Machette, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Johny Machette?

Kdo je to Johny Machette? Stručný životopis

Johny Machette je známý rapper. Jeho vlastní jméno je Jonáš Čumrik. Je absolventem VOŠ, obor účetnictví a ekonomika. Studoval také obor nová média a žurnalistika. Nejdříve vystupoval s kapelou, poté se vydal na sólovou dráhu. Fanoušky si získal na festivalové soutěži a pak oblíbeným klipem Se zblázním. Zvítězil také v anketě Český slavík.
Brzy po tomto úspěchu vydal Johny Machette album Snílek. Úspěšnou píseň Spasitelé nazpíval s Ondřejem Brzobohatým, píseň Vánoční s youtuberkou Teri Blitzen.Kdo je to Johny Machette? Životopis Johny Machette, lidé, osobnosti z hudba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Johny Machette sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Johny Machette

Národnost: česká
Datum narození: 14. srpna 1992
Místo narození: Třebechovice pod Orebem

Víte, co je to Osteoporóza? Pamatujete si definici pojmu Velký pátek? Pamatujete si definici pojmu Respekt? Vzpomněli byste si na význam slova Třtinový cukr?

Klíčová slova: kdo to je, termín, hudba, co znamená, přesný výraz, pojem, význam slova, synonymum, význam pojmu, slovo, heslo, vysvětlení, přesný význam, popis, Johny Machette

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Johny Machette? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Johny Machette? Kdo to byl Johny Machette? Kdy se narodil Johny Machette? Kde se narodil Johny Machette? Johny Machette se nachází v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Johny Machette dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Johny Machette i v jiné kategorii než je hudba.