Kdo je to?
Kdo je to Jakub Zedníček? Životopis Jakub Zedníček, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jakub Zedníček?

Kdo je to Jakub Zedníček? Stručný životopis

Jakub Zedníček je český herec známý z menších rolí v různých muzikálech. Od dětství se věnoval stepu, ve kterém dosáhl značných úspěchů. Je synovcem herce Pavla Zedníčka.Kdo je to Jakub Zedníček? Životopis Jakub Zedníček, lidé, osobnosti z herectví

Tento text (Jakub Zedníček) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jakub Zedníček

Národnost: česká
Datum narození: 13.6.1990
Místo narození: Brno

Víte, co je to Chlamydie? Znáte pojem Brť? Vzpomněli byste si na význam slova Umakart? Pamatujete si definici pojmu Plugin?

Klíčová slova: popis, heslo, etymologie, popis, synonymum, definice, vysvětlení, kdo je Jakub Zedníček?, wiki, původ slova, pojem, formulace, význam pojmu, herectví, co je to Jakub Zedníček?

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Jakub Zedníček?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jakub Zedníček? Kdo to byl Jakub Zedníček? Kdy se narodil Jakub Zedníček? Kde se narodil Jakub Zedníček? Jakub Zedníček je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jakub Zedníček například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Zedníček i v jiné kategorii než je herectví.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.