Kdo je to?
Kdo je to Jakub Zedníček? Životopis Jakub Zedníček, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jakub Zedníček?

Kdo je to Jakub Zedníček? Stručný životopis

Jakub Zedníček je český herec známý z menších rolí v různých muzikálech. Od dětství se věnoval stepu, ve kterém dosáhl značných úspěchů. Je synovcem herce Pavla Zedníčka.Kdo je to Jakub Zedníček? Životopis Jakub Zedníček, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jakub Zedníček? s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jakub Zedníček

Národnost: česká
Datum narození: 13.6.1990
Místo narození: Brno

Víte, co je to Chlamydie? Znáte pojem Brť? Vzpomněli byste si na význam slova Umakart? Pamatujete si definici pojmu Plugin?

Klíčová slova: význam slova, popis, Jakub Zedníček, informace, heslo, přesný význam, význam pojmu, herectví, význam, vysvětlení, kdo je Jakub Zedníček?, synonymum, etymologie, co znamená, popis

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Jakub Zedníček? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jakub Zedníček? Kdo to byl Jakub Zedníček? Kdy se narodil Jakub Zedníček? Kde se narodil Jakub Zedníček? Jakub Zedníček je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jakub Zedníček třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Zedníček i v jiné kategorii než je herectví.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.