Kdo je to?
Kdo je to Jakub Zedníček? Životopis Jakub Zedníček, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jakub Zedníček?

Kdo je to Jakub Zedníček? Stručný životopis

Jakub Zedníček je český herec známý z menších rolí v různých muzikálech. Od dětství se věnoval stepu, ve kterém dosáhl značných úspěchů. Je synovcem herce Pavla Zedníčka.Kdo je to Jakub Zedníček? Životopis Jakub Zedníček, lidé, osobnosti z herectví

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jakub Zedníček sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Jakub Zedníček

Národnost: česká
Datum narození: 13.6.1990
Místo narození: Brno

Znáte pojem Fazeta? Pamatujete si definici pojmu Šungit? Víte, co je to Ozim? Vzpomněli byste si na význam slova Žánr?

Klíčová slova: význam slova, co znamená, informace, vysvětlení, definice, co je to Jakub Zedníček?, slovo, význam, popis, kdo je Jakub Zedníček?, popis, Jakub Zedníček, původ slova, etymologie, přesný význam

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Jakub Zedníček? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Jakub Zedníček? Kdo to byl Jakub Zedníček? Kdy se narodil Jakub Zedníček? Kde se narodil Jakub Zedníček? Jakub Zedníček se nachází v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jakub Zedníček dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Zedníček i v jiné kategorii než je herectví.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.