Kdo je to?
Kdo je to Aneta Langerová? Životopis Aneta Langerová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Aneta Langerová?

Kdo je to Aneta Langerová? Stručný životopis

Aneta Langerová je umělkyně, především zpěvačka. Svou kariéru zahájila po vítězství v pořadu Česko hledá SuperStar, které ji vyneslo na nejvyšší žebříčky popularity.
Aneta Langerová zvládá též hru na klavír a kytaru. Kromě pěvecké kariéry se věnuje také skládání písní. Zúčastnila se i taneční soutěže Star Dance, kde obsadila druhé místo.Kdo je to Aneta Langerová? Životopis Aneta Langerová, lidé, osobnosti z hudba

Líbí se stručný životopis s osobou Aneta Langerová? Pak se podělte s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Aneta Langerová

Národnost: česká
Datum narození: 26. listopadu 1986
Místo narození: Benešov

Pamatujete si definici pojmu Pracovní úraz? Víte, co je to Užitná plocha? Vzpomněli byste si na význam slova Správní delikt? Pamatujete si definici pojmu NVIDIA?

Klíčová slova: heslo, původ slova, význam, co je to Aneta Langerová?, pojem, význam slova, přesný význam, kdo to je, popis, význam pojmu, synonymum, wiki, definice, termín, kdo je Aneta Langerová?

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Aneta Langerová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Aneta Langerová? Kdo to byl Aneta Langerová? Kdy se narodil Aneta Langerová? Kde se narodil Aneta Langerová? Aneta Langerová je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Aneta Langerová třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aneta Langerová i v jiné kategorii než je hudba.