Kdo je to?
Kdo je to Aneta Langerová? Životopis Aneta Langerová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Aneta Langerová?

Kdo je to Aneta Langerová? Stručný životopis

Aneta Langerová je umělkyně, především zpěvačka. Svou kariéru zahájila po vítězství v pořadu Česko hledá SuperStar, které ji vyneslo na nejvyšší žebříčky popularity.
Aneta Langerová zvládá též hru na klavír a kytaru. Kromě pěvecké kariéry se věnuje také skládání písní. Zúčastnila se i taneční soutěže Star Dance, kde obsadila druhé místo.Kdo je to Aneta Langerová? Životopis Aneta Langerová, lidé, osobnosti z hudba

Tento text (Aneta Langerová) můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Aneta Langerová

Národnost: česká
Datum narození: 26. listopadu 1986
Místo narození: Benešov

Víte, co je to Fettuccine? Znáte pojem Java? Vzpomněli byste si na význam slova WiDi? Pamatujete si definici pojmu Křížová cesta?

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, wiki, význam slova, etymologie, formulace, přesný výraz, definice, Aneta Langerová, heslo, pojem, hudba, původ slova, popis, termín

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Aneta Langerová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Aneta Langerová? Kdo to byl Aneta Langerová? Kdy se narodil Aneta Langerová? Kde se narodil Aneta Langerová? Aneta Langerová je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Aneta Langerová řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Aneta Langerová i v jiné kategorii než je hudba.