Kdo je to?
Kdo je to Jan Cina? Životopis Jan Cina, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jan Cina?

Kdo je to Jan Cina? Stručný životopis

Jan Cina je herec, zpěvák, dabér a moderátor. Ve filmu si zahrál již jako dítě (film Smradi), v roce 2011 jednu z hlavních rolí ve filmu Místa. Hrál i v seriálech, např. Ordinace v růžové zahradě, televizních zábavních pořadech, vystupuje i v divadelních hrách a dabuje. Občas také moderuje. Jan Cina je absolventem Pražské konzervatoře, hudebně dramatický obor a věnuje se také loutkovému a alternativnímu divadlu. Zpívá v hudební skupině Olats otesoc, v roce 2016 se stal vítězem druhé řady televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Zde vynikl při ztvárnění známých zpěváků, jako je Johny Legend, Madonna, André 3000, Naďa Urbánková a další. Získanou finanční odměnu věnoval hospici.
Na Letních Shakespearovských slavnostech hrál pod vedením Jiřího Menzela ve Veselých paničkách windsorských. Jan Cina se zúčastňuje se i festivalů, především pantomimických, pohybových a improvizačních. Žije v partnerském vztahu s hercem Petrem Vančurou.Kdo je to Jan Cina? Životopis Jan Cina, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jan Cina? s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jan Cina

Národnost: česká
Datum narození: 20. března 1988
Místo narození: Praha

Víte, co je to Intervence? Znáte pojem Kepr? Vzpomněli byste si na význam slova AUX? Pamatujete si definici pojmu Etika?

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, termín, co znamená, etymologie, pojem, význam slova, heslo, popis, přesný výraz, wiki, Jan Cina, herectví, synonymum, co je to Jan Cina?

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Cina

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jan Cina? Kdo to byl Jan Cina? Kdy se narodil Jan Cina? Kde se narodil Jan Cina? Jan Cina je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jan Cina dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Cina i v jiné kategorii než je herectví.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.