Kdo je to?
Kdo je to Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Andrej Kiska?

Kdo je to Andrej Kiska? Stručný životopis

Andrej Kiska je původně podnikatel, politik, prezident Slovenska, ale také spisovatel a filantrop. O svém politickém životě přednáší a beseduje se středoškoláky. Je také autorem dvou knih o svém životě a o tom, jak dosáhnout úspěchů a štěstí.
Andrej Kiska je absolventem elektrotechniky STU v Bratislavě. Po studiu pracoval jako projektant, strávil nějakou dobu také ve Spojených státech, poté již působil v politice.Kdo je to Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, lidé, osobnosti z politici

Popis osobnosti Andrej Kiska můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Andrej Kiska

Národnost: slovenská
Datum narození: 2. února 1963
Místo narození: Poprad

Vzpomněli byste si na význam slova Kardan? Pamatujete si definici pojmu Bikram jóga? Znáte pojem Defragmentace? Vzpomněli byste si na význam slova Lobotomie?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, původ slova, co znamená, popis, kdo je Andrej Kiska?, synonymum, význam, kdo to je, informace, politici, vysvětlení, význam pojmu, popis, formulace

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Andrej Kiska? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Andrej Kiska? Kdo to byl Andrej Kiska? Kdy se narodil Andrej Kiska? Kde se narodil Andrej Kiska? Andrej Kiska se nachází v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Andrej Kiska kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Kiska i v jiné kategorii než je politici.