Kdo je to?
Kdo je to, byl Čeledín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čeledín? Lidé, historie

Kdo je to Čeledín?

Co znamená a jaký je význam slova Čeledín?

Čeledín, jinak také zvaný pacholek, byl pomocník u sedláka. Čeledín pomáhal s různými pracemi v zemědělství, za odměnu u sedláka bydlel a stravoval se.Kdo je to, byl Čeledín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čeledín? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Čeledín s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Regrese? Znáte pojem Laparoskopie? Vzpomněli byste si na význam slova Občanský zákoník? Pamatujete si definici pojmu Modurit?

Klíčová slova: přesný význam, etymologie, slovo, popis, význam, pojem, přesný výraz, synonymum, co znamená, význam pojmu, význam slova, heslo, popis, vysvětlení, kdo to je

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Čeledín, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Čeledín? Kdo to byl Čeledín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čeledín? Definice pojmu Čeledín se nachází v sekci historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci historie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.