Kdo je to?
Kdo je to Michaela Maurerová? Životopis Michaela Maurerová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Michaela Maurerová?

Kdo je to Michaela Maurerová? Stručný životopis

Michaela Maurerová, provdaná Kožíšková, je herečka a moderátorka. Absolventka DAMU již v průběhu studia působila jako moderátorka v České televizi a v TV Prima. Moderovala i v hudební stanici Óčko.
Michaela Maurerová se věnuje i nadační činnosti, zaměřuje se především na podporu dětí v dětských domovech. Ztvárnila významné role ve filmech jako Experti, Líbáš jako Bůh, Vůně vanilky a dalších. Vystupovala také v televizních seriálech Redakce, Ulice a jiných.Kdo je to Michaela Maurerová? Životopis Michaela Maurerová, lidé, osobnosti z herectví

Líbí se stručný životopis s osobou Michaela Maurerová? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Michaela Maurerová

Národnost: česká
Datum narození: 29. 9. 1979
Místo narození: Havířov

Vzpomněli byste si na význam slova Krav maga? Víte, co je to Malware? Znáte pojem Přečin? Pamatujete si definici pojmu Sudé číslo?

Klíčová slova: heslo, popis, přesný výraz, kdo to je, význam pojmu, vysvětlení, wiki, Michaela Maurerová, popis, termín, původ slova, herectví, kdo je Michaela Maurerová?, etymologie, synonymum

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Michaela Maurerová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Michaela Maurerová? Kdo to byl Michaela Maurerová? Kdy se narodil Michaela Maurerová? Kde se narodil Michaela Maurerová? Michaela Maurerová je v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Michaela Maurerová kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michaela Maurerová i v jiné kategorii než je herectví.