Kdo je to?
Kdo je to Uma Thurman? Životopis Uma Thurman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Uma Thurman?

Kdo je to Uma Thurman? Stručný životopis

Uma Thurman patří k velmi známým americkým herečkám. Její křestní jméno vychází z buddhistického bájesloví. Vystudovala herectví, ale již během studia si vydělávala jako modelka.
Následující herecká kariéra byla úspěšná především díky rolím ve filmech Quentina Tarantina Kill Bill a Pulp Fiction: Historky z podsvětí. První role Umy Thurman byla ve filmu Dobrodružství barona Prášila. Vystřídala několik partnerů a manželů, je matkou tří dětí.Kdo je to Uma Thurman? Životopis Uma Thurman, lidé, osobnosti z herectví

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Uma Thurman s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Uma Thurman

Národnost: USA
Datum narození: 29.4.1970
Místo narození: Boston

Víte, co je to Kondiční cvičení? Znáte pojem Čapí hnízdo? Vzpomněli byste si na význam slova Košer? Pamatujete si definici pojmu Bonita?

Klíčová slova: význam, co je to Uma Thurman?, informace, heslo, herectví, co znamená, kdo je Uma Thurman?, synonymum, kdo to je, pojem, popis, etymologie, popis, wiki, slovo

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Uma Thurman? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Uma Thurman? Kdo to byl Uma Thurman? Kdy se narodil Uma Thurman? Kde se narodil Uma Thurman? Uma Thurman se nachází v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Uma Thurman dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Uma Thurman i v jiné kategorii než je herectví.