Kdo je to?
Kdo je to, byl Padouch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padouch? Lidé, herectví

Kdo je to Padouch?

Co znamená a jaký je význam slova Padouch?

Padouch neboli záporňák, zloduch, darebák, sígr, mizera či lump, je ryze záporná postava filmu, seriálu či románu. Za padoucha považujeme postavu, která koná vždy pouze špatné skutky a která není sympatická divákům (resp. čtenářům). Pokud je záporná postava divákům sympatická, nazýváme ji antihrdina. Padouch je velmi často jedna z nejdůležitějších postav příběhu.Kdo je to, byl Padouch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padouch? Lidé, herectví

Tento text (Padouch) můžete sdílet se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Myom? Vzpomněli byste si na význam slova Internet? Pamatujete si definici pojmu Nulové pásmo? Znáte pojem Emo?

Klíčová slova: definice, význam pojmu, informace, vysvětlení, co je to Padouch?, popis, co znamená, synonymum, přesný význam, wiki, kdo je Padouch?, význam slova, etymologie, kdo to je, význam

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Padouch, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Padouch? Kdo to byl Padouch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Padouch? Definice pojmu Padouch je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.