Kdo je to?
Kdo je to Britney Spears? Životopis Britney Spears, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Britney Spears?

Kdo je to Britney Spears? Stručný životopis

Britney Spears je americká zpěvačka, herečka a také skladatelka. Již jako dítě vystupovala v New Mickey Mouse Clubu, později se stala popovou zpěvačkou. K jejím nejznámějším písním patří Baby One More Time, Toxic, Gimme More, Womanizer, Piece of Me a jiné. Britney Spears nazpívala také soundtrack k filmu Šmoulové 2.
Vystupovala také v mnoha známých reklamách (Pepsi). V médiích se často objevují skandální podrobnosti z jejího osobního života.Kdo je to Britney Spears? Životopis Britney Spears, lidé, osobnosti z hudba

Popis osobnosti Britney Spears můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Britney Spears

Národnost: USA
Datum narození: 2. prosince 1981
Místo narození: McComb

Vzpomněli byste si na význam slova Cenina? Pamatujete si definici pojmu Inzulín? Znáte pojem Odbytné? Vzpomněli byste si na význam slova eBay?

Klíčová slova: význam, formulace, slovo, pojem, kdo je Britney Spears?, definice, Britney Spears, popis, přesný výraz, co je to Britney Spears?, co znamená, původ slova, vysvětlení, wiki, význam pojmu

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Britney Spears

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Britney Spears? Kdo to byl Britney Spears? Kdy se narodil Britney Spears? Kde se narodil Britney Spears? Britney Spears se nachází v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Britney Spears dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Britney Spears i v jiné kategorii než je hudba.