Kdo je to?
Kdo je to Britney Spears? Životopis Britney Spears, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Britney Spears?

Kdo je to Britney Spears? Stručný životopis

Britney Spears je americká zpěvačka, herečka a také skladatelka. Již jako dítě vystupovala v New Mickey Mouse Clubu, později se stala popovou zpěvačkou. K jejím nejznámějším písním patří Baby One More Time, Toxic, Gimme More, Womanizer, Piece of Me a jiné. Britney Spears nazpívala také soundtrack k filmu Šmoulové 2.
Vystupovala také v mnoha známých reklamách (Pepsi). V médiích se často objevují skandální podrobnosti z jejího osobního života.Kdo je to Britney Spears? Životopis Britney Spears, lidé, osobnosti z hudba

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Britney Spears s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Britney Spears

Národnost: USA
Datum narození: 2. prosince 1981
Místo narození: McComb

Víte, co je to LMD? Znáte pojem Kamenec? Vzpomněli byste si na význam slova Notifikace? Pamatujete si definici pojmu S-rank?

Klíčová slova: hudba, přesný význam, kdo je Britney Spears?, původ slova, synonymum, etymologie, pojem, význam slova, přesný výraz, heslo, kdo to je, význam pojmu, termín, význam, definice

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Britney Spears? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Britney Spears? Kdo to byl Britney Spears? Kdy se narodil Britney Spears? Kde se narodil Britney Spears? Britney Spears se nachází v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Britney Spears dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Britney Spears i v jiné kategorii než je hudba.