Kdo je to?
Kdo je to Terence Hill? Životopis Terence Hill, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Terence Hill?

Kdo je to Terence Hill? Stručný životopis

Terence Hill je známý herec, režisér, scénárista i filmový producent italského původu. Jeho vlastní jméno je Mario Girotti, žije v Itálii, ale v době 2. světové války žil v Německu. Jako herec začal pracovat již ve věku 12 let. Hrál v mnoha filmech, včetně německých westernů. Jednou z jeho nejznámějších postav je Šťastný Luke. Jméno si změnil při natáčení filmu Bůh odpouští, ale já ne!
V nejúspěšnějších filmech působil Terence Hill v hlavní roli společně s Budem Spencerem, zvláště ve veselohrách a tzv. spaghetti westernech, které tuto dvojici proslavily po celém světě.Kdo je to Terence Hill? Životopis Terence Hill, lidé, osobnosti z herectví

Popis osobnosti Terence Hill můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Terence Hill

Národnost: italská
Datum narození: 29. března 1939
Místo narození: Benátky

Víte, co je to Hřích? Znáte pojem Morbus perthes? Vzpomněli byste si na význam slova Dyskalkulie? Pamatujete si definici pojmu Tapioka?

Klíčová slova: herectví, synonymum, co znamená, popis, formulace, kdo to je, vysvětlení, termín, etymologie, co je to Terence Hill?, původ slova, pojem, slovo, definice, přesný výraz

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Terence Hill? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Terence Hill? Kdo to byl Terence Hill? Kdy se narodil Terence Hill? Kde se narodil Terence Hill? Terence Hill se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Terence Hill dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Terence Hill i v jiné kategorii než je herectví.