Kdo je to?
Kdo je to Terence Hill? Životopis Terence Hill, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Terence Hill?

Kdo je to Terence Hill? Stručný životopis

Terence Hill je známý herec, režisér, scénárista i filmový producent italského původu. Jeho vlastní jméno je Mario Girotti, žije v Itálii, ale v době 2. světové války žil v Německu. Jako herec začal pracovat již ve věku 12 let. Hrál v mnoha filmech, včetně německých westernů. Jednou z jeho nejznámějších postav je Šťastný Luke. Jméno si změnil při natáčení filmu Bůh odpouští, ale já ne!
V nejúspěšnějších filmech působil Terence Hill v hlavní roli společně s Budem Spencerem, zvláště ve veselohrách a tzv. spaghetti westernech, které tuto dvojici proslavily po celém světě.Kdo je to Terence Hill? Životopis Terence Hill, lidé, osobnosti z herectví

Líbí se stručný životopis s osobou Terence Hill? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Terence Hill

Národnost: italská
Datum narození: 29. března 1939
Místo narození: Benátky

Vzpomněli byste si na význam slova Yolo? Víte, co je to Abakus? Znáte pojem Emotikon? Pamatujete si definici pojmu Atletika?

Klíčová slova: herectví, informace, slovo, kdo je Terence Hill?, význam slova, přesný výraz, etymologie, původ slova, termín, synonymum, popis, wiki, význam pojmu, popis, přesný význam

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Terence Hill?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Terence Hill? Kdo to byl Terence Hill? Kdy se narodil Terence Hill? Kde se narodil Terence Hill? Terence Hill je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Terence Hill například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Terence Hill i v jiné kategorii než je herectví.