Kdo je to?
Kdo je to, byl Sauron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sauron? Lidé, fikce

Kdo je to Sauron?

Jaký je význam slova Sauron? Co to znamená?

Sauron byl čarodějem, který se stal Pánem prstenů, protože přesvědčil elfské kováře, aby ukovali Prsteny moci. Sám si nechal ukovat Jeden Prsten, který byl vládcem všech. Po mnoha zločinech žil jako Temný pán v Mordoru a snažil se získat zpět ztracený prsten.
Jednou z jeho typických podob bylo velké oko, které postrádalo víčko a okolo kterého šlehaly plameny. Vládl z Temné věže a snažil se překazit cestu za zničením Jednoho Prstenu. Byl však neúspěšný, takže při zničení Prstenu ztratil veškerou moc a změnil se v neškodného ducha.Kdo je to, byl Sauron? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sauron? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Sauron? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Hybridní válka? Víte, co je to Marengo? Vzpomněli byste si na význam slova Java? Pamatujete si definici pojmu Mobbing?

Klíčová slova: formulace, termín, původ slova, fikce, popis, přesný výraz, význam, definice, co znamená, popis, informace, kdo je Sauron?, význam slova, vysvětlení, význam pojmu

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Sauron, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sauron? Kdo to byl Sauron? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sauron? Definice pojmu Sauron je v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Sauron i v jiných kategoriích (než fikce).