Kdo je to?
Kdo je to Zuzana Norisová? Životopis Zuzana Norisová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Zuzana Norisová?

Kdo je to Zuzana Norisová? Stručný životopis

Zuzana Norisová je slovenská umělkyně, herečka a zpěvačka. Studovala v Bratislavě a svou kariéru zahájila v divadle. Diváci ji znají především z filmu Rebelové a populární jsou i její role v muzikálech nebo seriálech.
Zuzana Norisová vystupovala například v Pomádě, Kleopatře, Angelice a dalších a v seriálech Dokonalý svět, Soukromé pasti, Strážce duší a mnoha dalších.Kdo je to Zuzana Norisová? Životopis Zuzana Norisová, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Zuzana Norisová? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Zuzana Norisová

Národnost: slovenská
Datum narození: 24. ledna 1979
Místo narození: Malacky

Pamatujete si definici pojmu Celé číslo? Víte, co je to Wasabi? Vzpomněli byste si na význam slova Aqua? Pamatujete si definici pojmu Ergometrie?

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, kdo je Zuzana Norisová?, vysvětlení, co je to Zuzana Norisová?, kdo to je, co znamená, význam slova, původ slova, slovo, význam pojmu, Zuzana Norisová, informace, etymologie, termín

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zuzana Norisová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zuzana Norisová? Kdo to byl Zuzana Norisová? Kdy se narodil Zuzana Norisová? Kde se narodil Zuzana Norisová? Zuzana Norisová je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Zuzana Norisová řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zuzana Norisová i v jiné kategorii než je herectví.