Kdo je to?
Kdo je to Jan Cempírek? Životopis Jan Cempírek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Cempírek?

Kdo je to Jan Cempírek? Stručný životopis

Jan Cempírek je český žurnalista, cestovatel a spisovatel. Ihned po studiu začal cestovat, navštívil cca 40 zemí celého světa. Po návratu se věnoval práci v médiích, např. ve společnosti MAFRA, Český internet, Frekvence 1, Evropa 2 a dalších.
Jan Cempírek publikoval zatím 4 knihy, píše i články pro různé tiskoviny a časopisy – MF Dnes, Reflex, Koktejl apod. Zaměřuje se především na reportáže z cest. Pro regionální publicistiku založil magazín BUDLive.Kdo je to Jan Cempírek? Životopis Jan Cempírek, lidé, osobnosti z novináři

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jan Cempírek? s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jan Cempírek

Národnost: česká
Datum narození: 27. června 1970
Místo narození: České Budějovice

Víte, co je to Aminokyselina? Znáte pojem Babyka? Vzpomněli byste si na význam slova Mantra? Pamatujete si definici pojmu Selfie?

Klíčová slova: kdo to je, formulace, slovo, přesný význam, wiki, původ slova, termín, vysvětlení, Jan Cempírek, význam, heslo, co je to Jan Cempírek?, novináři, kdo je Jan Cempírek?, význam slova

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Cempírek

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jan Cempírek? Kdo to byl Jan Cempírek? Kdy se narodil Jan Cempírek? Kde se narodil Jan Cempírek? Jan Cempírek je v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jan Cempírek řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Cempírek i v jiné kategorii než je novináři.