Kdo je to?
Kdo je to Jan Cempírek? Životopis Jan Cempírek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Cempírek?

Kdo je to Jan Cempírek? Stručný životopis

Jan Cempírek je český žurnalista, cestovatel a spisovatel. Ihned po studiu začal cestovat, navštívil cca 40 zemí celého světa. Po návratu se věnoval práci v médiích, např. ve společnosti MAFRA, Český internet, Frekvence 1, Evropa 2 a dalších.
Jan Cempírek publikoval zatím 4 knihy, píše i články pro různé tiskoviny a časopisy – MF Dnes, Reflex, Koktejl apod. Zaměřuje se především na reportáže z cest. Pro regionální publicistiku založil magazín BUDLive.Kdo je to Jan Cempírek? Životopis Jan Cempírek, lidé, osobnosti z novináři

Tento text (Jan Cempírek) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jan Cempírek

Národnost: česká
Datum narození: 27. června 1970
Místo narození: České Budějovice

Víte, co je to Aminokyselina? Znáte pojem Babyka? Vzpomněli byste si na význam slova Mantra? Pamatujete si definici pojmu Selfie?

Klíčová slova: etymologie, definice, wiki, termín, formulace, kdo je Jan Cempírek?, pojem, co je to Jan Cempírek?, přesný výraz, informace, synonymum, význam, Jan Cempírek, význam slova, původ slova

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Jan Cempírek? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jan Cempírek? Kdo to byl Jan Cempírek? Kdy se narodil Jan Cempírek? Kde se narodil Jan Cempírek? Jan Cempírek je v sekci novináři. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jan Cempírek třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Cempírek i v jiné kategorii než je novináři.