Kdo je to?
Kdo je to, byl Pizizubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pizizubka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pizizubka?

Co znamená a jaký je význam slova Pizizubka?

Pizizubka je nadávka pro dívku nebo ženu, která má šeredné zuby, většinou s velkými mezerami. Někdy tak bývá označována majitelka velkých předních zubů, připomínajících chrup hlodavce.
Pokud se jedná o případ velkých mezer mezi zuby, bývá pro pizizubku užíváno i mírnější označení kolozubka. Přesný původ tohoto vulgarizmu není znám.Kdo je to, byl Pizizubka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pizizubka? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pizizubka sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Sedimentace? Pamatujete si definici pojmu Sudé číslo? Pamatujete si definici pojmu Komunismus? Vzpomněli byste si na význam slova Agonie?

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, přesný význam, hanlivé, co je to Pizizubka?, význam pojmu, význam slova, kdo je Pizizubka?, slovo, informace, Pizizubka, význam, synonymum, termín, heslo

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Pizizubka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Pizizubka? Kdo to byl Pizizubka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pizizubka? Definice pojmu Pizizubka se nachází v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Pizizubka i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.