Kdo je to?
Kdo je to, byl Podruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podruh? Lidé, historie

Kdo je to Podruh?

Co znamená a jaký je význam slova Podruh?

Podruh byl námezdním pracovníkem, který bydlel a pracoval u sedláka. Známější je synonymum čeledín.Kdo je to, byl Podruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podruh? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Podruh? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Mapa? Víte, co je to De facto? Pamatujete si definici pojmu Introvert? Pamatujete si definici pojmu Glukopur?

Klíčová slova: význam, význam slova, přesný výraz, co je to Podruh?, kdo to je, informace, termín, popis, význam pojmu, co znamená, původ slova, wiki, formulace, kdo je Podruh?, etymologie

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Podruh

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Podruh? Kdo to byl Podruh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podruh? Definice pojmu Podruh je v kategorii historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Podruh i jinde než v sekci než v historie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.