Kdo je to?
Kdo je to, byl Podruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podruh? Lidé, historie

Kdo je to Podruh?

Co znamená a jaký je význam slova Podruh?

Podruh byl námezdním pracovníkem, který bydlel a pracoval u sedláka. Známější je synonymum čeledín.Kdo je to, byl Podruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podruh? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Podruh? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Metafora? Znáte pojem Černá díra? Vzpomněli byste si na význam slova Hypotéza? Pamatujete si definici pojmu Sponse?

Klíčová slova: popis, historie, přesný význam, význam, popis, pojem, význam pojmu, kdo to je, heslo, etymologie, co je to Podruh?, termín, formulace, wiki, definice

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Podruh, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Podruh? Kdo to byl Podruh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podruh? Definice pojmu Podruh se nachází v sekci historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Podruh i v jiné kategorii než je sekce historie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.