Kdo je to?
Kdo je to, byl Podruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podruh? Lidé, historie

Kdo je to Podruh?

Co znamená a jaký je význam slova Podruh?

Podruh byl námezdním pracovníkem, který bydlel a pracoval u sedláka. Známější je synonymum čeledín.Kdo je to, byl Podruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podruh? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Podruh? s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Metafora? Znáte pojem Černá díra? Vzpomněli byste si na význam slova Hypotéza? Pamatujete si definici pojmu Sponse?

Klíčová slova: popis, popis, wiki, původ slova, pojem, vysvětlení, přesný význam, historie, kdo je Podruh?, význam pojmu, Podruh, co znamená, heslo, definice, termín

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Podruh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Podruh? Kdo to byl Podruh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podruh? Definice pojmu Podruh je v sekci historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, text, pojem třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie historie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.