Kdo je to?
Kdo je to Miloš Forman? Životopis Miloš Forman, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Miloš Forman?

Kdo je to Miloš Forman? Stručný životopis

Miloš Forman je český režisér, scénárista a herec, který se dokázal prosadit v Hollywoodu a v současnosti patří k nejvýznamnějším režisérům světa. Po studiích na FAMU a krátkém působení v divadle získal povolení k výjezdu do USA, kde už zůstal. Po nepříliš úspěšných pokusech o prosazení se se mu s filmem Přelet nad kukaččím hnízdem podařil obrat a stal se hvězdou. Následovaly další úspěšné a ceněné filmy – Amadeus, muzikál vlasy, Lid versus Larry Flint a další.
Miloš Forman je nositelem řady prestižních cen a jeho filmy pravidelně proměňují nominace na nejrůznější filmová ocenění.Kdo je to Miloš Forman? Životopis Miloš Forman, lidé, osobnosti z umělci

Tento text (Miloš Forman) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Miloš Forman

Národnost: česká
Datum narození: 18.2.1932
Místo narození: Čáslav

Víte, co je to Alergen? Znáte pojem Ionizace? Vzpomněli byste si na význam slova Kultura? Pamatujete si definici pojmu Hematologie?

Klíčová slova: význam pojmu, termín, formulace, co znamená, pojem, kdo to je, význam slova, přesný výraz, co je to Miloš Forman?, popis, informace, synonymum, definice, wiki, umělci

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Miloš Forman? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Miloš Forman? Kdo to byl Miloš Forman? Kdy se narodil Miloš Forman? Kde se narodil Miloš Forman? Miloš Forman je v sekci umělci. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Miloš Forman třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miloš Forman i v jiné kategorii než je umělci.