Kdo je to?
Kdo je to Miloš Forman? Životopis Miloš Forman, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Miloš Forman?

Kdo je to Miloš Forman? Stručný životopis

Miloš Forman je český režisér, scénárista a herec, který se dokázal prosadit v Hollywoodu a v současnosti patří k nejvýznamnějším režisérům světa. Po studiích na FAMU a krátkém působení v divadle získal povolení k výjezdu do USA, kde už zůstal. Po nepříliš úspěšných pokusech o prosazení se se mu s filmem Přelet nad kukaččím hnízdem podařil obrat a stal se hvězdou. Následovaly další úspěšné a ceněné filmy – Amadeus, muzikál vlasy, Lid versus Larry Flint a další.
Miloš Forman je nositelem řady prestižních cen a jeho filmy pravidelně proměňují nominace na nejrůznější filmová ocenění.Kdo je to Miloš Forman? Životopis Miloš Forman, lidé, osobnosti z umělci

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Miloš Forman sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Miloš Forman

Národnost: česká
Datum narození: 18.2.1932
Místo narození: Čáslav

Vzpomněli byste si na význam slova Spirulina? Pamatujete si definici pojmu Amazon? Znáte pojem Sága? Vzpomněli byste si na význam slova Pověst?

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, etymologie, formulace, definice, původ slova, umělci, Miloš Forman, popis, význam pojmu, kdo to je, vysvětlení, přesný výraz, význam, slovo

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Miloš Forman?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Miloš Forman? Kdo to byl Miloš Forman? Kdy se narodil Miloš Forman? Kde se narodil Miloš Forman? Miloš Forman patří do sekce umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Miloš Forman kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miloš Forman i v jiné kategorii než je umělci.