Kdo je to?
Kdo je to Miloš Forman? Životopis Miloš Forman, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Miloš Forman?

Kdo je to Miloš Forman? Stručný životopis

Miloš Forman je český režisér, scénárista a herec, který se dokázal prosadit v Hollywoodu a v současnosti patří k nejvýznamnějším režisérům světa. Po studiích na FAMU a krátkém působení v divadle získal povolení k výjezdu do USA, kde už zůstal. Po nepříliš úspěšných pokusech o prosazení se se mu s filmem Přelet nad kukaččím hnízdem podařil obrat a stal se hvězdou. Následovaly další úspěšné a ceněné filmy – Amadeus, muzikál vlasy, Lid versus Larry Flint a další.
Miloš Forman je nositelem řady prestižních cen a jeho filmy pravidelně proměňují nominace na nejrůznější filmová ocenění.Kdo je to Miloš Forman? Životopis Miloš Forman, lidé, osobnosti z umělci

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Miloš Forman? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Miloš Forman

Národnost: česká
Datum narození: 18.2.1932
Místo narození: Čáslav

Vzpomněli byste si na význam slova Spirulina? Víte, co je to Kreatin? Znáte pojem Sága? Pamatujete si definici pojmu Zvratné sloveso?

Klíčová slova: vysvětlení, informace, etymologie, umělci, heslo, význam pojmu, původ slova, pojem, popis, kdo to je, definice, co je to Miloš Forman?, přesný význam, kdo je Miloš Forman?, popis

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miloš Forman

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Miloš Forman? Kdo to byl Miloš Forman? Kdy se narodil Miloš Forman? Kde se narodil Miloš Forman? Miloš Forman je v kategorii umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Miloš Forman řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miloš Forman i v jiné kategorii než je umělci.