Kdo je to?
Kdo je to, byl Tovaryš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tovaryš? Lidé, historie

Kdo je to Tovaryš?

Co znamená a jaký je význam slova Tovaryš?

Tovaryš bylo původně označení takového učně, který úspěšně složil zkoušky mezi tovaryše a poté začal samostatně pracovat ve zvoleném oboru. Mohl se také dále vzdělávat a zdokonalovat a po složení mistrovských zkoušek se stal mistrem.
Tovaryš vždy patřil k určitému cechu, který také určoval možný počet tovaryšů. Označení tovaryš se dnes již nepoužívá.Kdo je to, byl Tovaryš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tovaryš? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tovaryš s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Amonium? Znáte pojem Quad core? Vzpomněli byste si na význam slova Chlorela? Pamatujete si definici pojmu Pangamin?

Klíčová slova: význam pojmu, co je to Tovaryš?, informace, pojem, termín, slovo, historie, kdo je Tovaryš?, popis, přesný význam, co znamená, formulace, kdo to je, přesný výraz, Tovaryš

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Tovaryš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tovaryš? Kdo to byl Tovaryš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tovaryš? Definice pojmu Tovaryš se nachází v kategorii historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, text, termín, pojem kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Tovaryš i jinde než v sekci než v historie.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?