Kdo je to?
Kdo je to, byl Tovaryš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tovaryš? Lidé, historie

Kdo je to Tovaryš?

Co znamená a jaký je význam slova Tovaryš?

Tovaryš bylo původně označení takového učně, který úspěšně složil zkoušky mezi tovaryše a poté začal samostatně pracovat ve zvoleném oboru. Mohl se také dále vzdělávat a zdokonalovat a po složení mistrovských zkoušek se stal mistrem.
Tovaryš vždy patřil k určitému cechu, který také určoval možný počet tovaryšů. Označení tovaryš se dnes již nepoužívá.Kdo je to, byl Tovaryš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tovaryš? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Tovaryš? Pak se podělte s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Terina? Víte, co je to Apostila? Pamatujete si definici pojmu Brynza? Pamatujete si definici pojmu Trekové kolo?

Klíčová slova: význam pojmu, etymologie, slovo, synonymum, co je to Tovaryš?, kdo to je, informace, popis, formulace, termín, přesný význam, kdo je Tovaryš?, historie, heslo, co znamená

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tovaryš

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tovaryš? Kdo to byl Tovaryš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tovaryš? Definice pojmu Tovaryš je v kategorii historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Tovaryš v jiné sekci než historie.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?