Kdo je to?
Kdo je to, byl Tovaryš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tovaryš? Lidé, historie

Kdo je to Tovaryš?

Co znamená a jaký je význam slova Tovaryš?

Tovaryš bylo původně označení takového učně, který úspěšně složil zkoušky mezi tovaryše a poté začal samostatně pracovat ve zvoleném oboru. Mohl se také dále vzdělávat a zdokonalovat a po složení mistrovských zkoušek se stal mistrem.
Tovaryš vždy patřil k určitému cechu, který také určoval možný počet tovaryšů. Označení tovaryš se dnes již nepoužívá.Kdo je to, byl Tovaryš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tovaryš? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Tovaryš sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Amonium? Znáte pojem Quad core? Vzpomněli byste si na význam slova Chlorela? Pamatujete si definici pojmu Pangamin?

Klíčová slova: etymologie, přesný výraz, synonymum, co je to Tovaryš?, přesný význam, formulace, kdo to je, historie, wiki, pojem, význam slova, definice, Tovaryš, termín, vysvětlení

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Tovaryš, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tovaryš? Kdo to byl Tovaryš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tovaryš? Definice pojmu Tovaryš se nachází v sekci historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než historie.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?