Kdo je to?
Kdo je to Anna K? Životopis Anna K, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Anna K?

Kdo je to Anna K? Stručný životopis

Anna K. je česká zpěvačka a skladatelka. V roce 2011 a 2012 byla vítězkou ankety Žebřík časopisu Report a pětkrát získala ocenění Anděl. Anna K., vlastním jménem Lucianna Krecarová, se již ve věku osmi let proslavila jako Pachole v Kytici, uvedené divadlem Semafor. V Semaforu pak působila dvě desetiletí. Jako zpěvačka prorazila deskou Nebe (1999). S dalšími alby přišla i významná ocenění.
Anna K. se zapojuje do kampaní zaměřených na prevenci rakoviny prsu, sama totiž toto onemocnění a léčbu prodělala.Kdo je to Anna K? Životopis Anna K, lidé, osobnosti z hudba

Zaujala vás biografie osobnosti Anna K? Potom se podělte s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Anna K

Národnost: česká
Datum narození: 4. 1. 1966
Místo narození: Špindlerův Mlýn

Víte, co je to Satén? Znáte pojem Movitá věc? Pamatujete si definici pojmu Nadzvuková rychlost? Víte, co je to Šrotovné?

Klíčová slova: synonymum, hudba, Anna K, význam slova, pojem, význam pojmu, heslo, popis, kdo je Anna K?, etymologie, slovo, kdo to je, co znamená, formulace, informace

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Anna K?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Anna K? Kdo to byl Anna K? Kdy se narodil Anna K? Kde se narodil Anna K? Anna K patří do sekce hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Anna K kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna K i v jiné kategorii než je hudba.