Kdo je to?
Kdo je to Anna K? Životopis Anna K, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Anna K?

Kdo je to Anna K? Stručný životopis

Anna K. je česká zpěvačka a skladatelka. V roce 2011 a 2012 byla vítězkou ankety Žebřík časopisu Report a pětkrát získala ocenění Anděl. Anna K., vlastním jménem Lucianna Krecarová, se již ve věku osmi let proslavila jako Pachole v Kytici, uvedené divadlem Semafor. V Semaforu pak působila dvě desetiletí. Jako zpěvačka prorazila deskou Nebe (1999). S dalšími alby přišla i významná ocenění.
Anna K. se zapojuje do kampaní zaměřených na prevenci rakoviny prsu, sama totiž toto onemocnění a léčbu prodělala.Kdo je to Anna K? Životopis Anna K, lidé, osobnosti z hudba

Líbí se stručný životopis s osobou Anna K? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Anna K

Národnost: česká
Datum narození: 4. 1. 1966
Místo narození: Špindlerův Mlýn

Víte, co je to Satén? Víte, co je to Hamr? Pamatujete si definici pojmu Nadzvuková rychlost? Pamatujete si definici pojmu Dekadence?

Klíčová slova: kdo je Anna K?, wiki, hudba, synonymum, slovo, přesný význam, Anna K, vysvětlení, co znamená, význam slova, termín, etymologie, přesný výraz, původ slova, definice

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Anna K? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Anna K? Kdo to byl Anna K? Kdy se narodil Anna K? Kde se narodil Anna K? Anna K je v sekci hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Anna K kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna K i v jiné kategorii než je hudba.