Kdo je to?
Kdo je to Ben Cristovao? Životopis Ben Cristovao, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ben Cristovao?

Kdo je to Ben Cristovao? Stručný životopis

Ben Cristovao je zpěvák, písničkář, textař, herec i sportovec. Matka je Češka, otec je z Angoly. Kariéru zahájil účastí v soutěži Česko Slovenská Superstar, odkud se zaměřil především na zpěv. Se svým videoklipem byl nominován v Českém slavíkovi a se svými skladbami toto ocenění i získal.
Vydal řadu hudebních alb, vystupuje na koncertech, moderuje a je členem porot různých soutěží. Zpívá česky i anglicky. Ben Cristovao je i sportovcem, na světové úrovni se věnuje jiu-jitsu.Kdo je to Ben Cristovao? Životopis Ben Cristovao, lidé, osobnosti z hudba

Sdílejte tuto stránku s osobností Ben Cristovao s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Ben Cristovao

Národnost: česká
Datum narození: 8. června 1987
Místo narození: Plzeň

Pamatujete si definici pojmu Gnocchi? Vzpomněli byste si na význam slova Skript? Vzpomněli byste si na význam slova SWIFT? Znáte pojem Aproximace?

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, termín, wiki, kdo to je, původ slova, popis, definice, význam pojmu, význam slova, pojem, kdo je Ben Cristovao?, popis, význam, co je to Ben Cristovao?

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Ben Cristovao?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ben Cristovao? Kdo to byl Ben Cristovao? Kdy se narodil Ben Cristovao? Kde se narodil Ben Cristovao? Ben Cristovao je v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ben Cristovao řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ben Cristovao i v jiné kategorii než je hudba.