Kdo je to?
Kdo je to Tatiana Vilhelmová? Životopis Tatiana Vilhelmová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Tatiana Vilhelmová?

Kdo je to Tatiana Vilhelmová? Stručný životopis

Tatiana Vilhelmová, vlastním jménem Tatiana Čecháková, je jak filmová, tak divadelní herečka. Již od dětství navštěvovala hodiny baletu a zpívala v Kühnově dětském sboru. Začala studovat na státní konzervatoři v Praze, studium však nedokončila. Původně byla stálou členkou souboru v Dejvickém divadle, později zde pouze hostovala. Za své herecké výkony získala několik nominací a ocenění například Českého lva.
Tatiana Vilhelmová vynikla ve filmu Štěstí nebo snímku Společnice a dalších. Věnuje se také dobročinným akcím, které často zaštiťuje.Kdo je to Tatiana Vilhelmová? Životopis Tatiana Vilhelmová, lidé, osobnosti z herectví

Popis osobnosti Tatiana Vilhelmová můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Tatiana Vilhelmová

Národnost: česká
Datum narození: 13. července 1978
Místo narození: Praha

Vzpomněli byste si na význam slova Hybridní pohon? Pamatujete si definici pojmu Burka? Znáte pojem Euroval? Vzpomněli byste si na význam slova BCAA?

Klíčová slova: wiki, informace, slovo, pojem, Tatiana Vilhelmová, herectví, význam pojmu, co je to Tatiana Vilhelmová?, etymologie, význam slova, původ slova, kdo je Tatiana Vilhelmová?, synonymum, vysvětlení, přesný výraz

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tatiana Vilhelmová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tatiana Vilhelmová? Kdo to byl Tatiana Vilhelmová? Kdy se narodil Tatiana Vilhelmová? Kde se narodil Tatiana Vilhelmová? Tatiana Vilhelmová se nachází v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Tatiana Vilhelmová řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tatiana Vilhelmová i v jiné kategorii než je herectví.