Kdo je to?
Kdo je to Tatiana Vilhelmová? Životopis Tatiana Vilhelmová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Tatiana Vilhelmová?

Kdo je to Tatiana Vilhelmová? Stručný životopis

Tatiana Vilhelmová, vlastním jménem Tatiana Čecháková, je jak filmová, tak divadelní herečka. Již od dětství navštěvovala hodiny baletu a zpívala v Kühnově dětském sboru. Začala studovat na státní konzervatoři v Praze, studium však nedokončila. Původně byla stálou členkou souboru v Dejvickém divadle, později zde pouze hostovala. Za své herecké výkony získala několik nominací a ocenění například Českého lva.
Tatiana Vilhelmová vynikla ve filmu Štěstí nebo snímku Společnice a dalších. Věnuje se také dobročinným akcím, které často zaštiťuje.Kdo je to Tatiana Vilhelmová? Životopis Tatiana Vilhelmová, lidé, osobnosti z herectví

Tento text (Tatiana Vilhelmová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Tatiana Vilhelmová

Národnost: česká
Datum narození: 13. července 1978
Místo narození: Praha

Vzpomněli byste si na význam slova Hybridní pohon? Vzpomněli byste si na význam slova Utopie? Znáte pojem Euroval? Znáte pojem Pravý úhel?

Klíčová slova: Tatiana Vilhelmová, význam slova, termín, etymologie, definice, význam pojmu, popis, přesný význam, formulace, přesný výraz, synonymum, informace, význam, slovo, co je to Tatiana Vilhelmová?

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Tatiana Vilhelmová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tatiana Vilhelmová? Kdo to byl Tatiana Vilhelmová? Kdy se narodil Tatiana Vilhelmová? Kde se narodil Tatiana Vilhelmová? Tatiana Vilhelmová je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tatiana Vilhelmová kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tatiana Vilhelmová i v jiné kategorii než je herectví.