Kdo je to?
Kdo je to, byl Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Repetent? Lidé, Školství

Kdo je to Repetent?

Jaký je význam slova Repetent? Co to znamená?

Repetent je ten, kdo kvůli neprospěchu propadne a opakuje některý ročník školy. Označení pochází z latinského slova repetere, tedy opakovat. Pojmenování repetent se vyskytuje i v německém školství, kde je takto označován i vyučující v různých vzdělávacích institucích.
Může se jednat i o pokročilého vysokoškolského studenta, někdy také o asistenta, který se věnuje studentům nižších ročníků a vysvětluje jim a opakuje s nimi probranou látku. Pojem repetent se užívá i v římskokatolické církvi.Kdo je to, byl Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Repetent? Lidé, Školství

Tento text (Repetent) můžete sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hypotéza? Znáte pojem Habilitace? Vzpomněli byste si na význam slova Adenokarcinom? Pamatujete si definici pojmu Lecitin?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, co znamená, Školství, informace, termín, formulace, vysvětlení, slovo, význam, původ slova, přesný výraz, heslo, etymologie, Repetent

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Repetent

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Repetent? Kdo to byl Repetent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Repetent? Definice pojmu Repetent je v kategorii Školství. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství).