Kdo je to?
Kdo je to, byl Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Repetent? Lidé, Školství

Kdo je to Repetent?

Jaký je význam slova Repetent? Co to znamená?

Repetent je ten, kdo kvůli neprospěchu propadne a opakuje některý ročník školy. Označení pochází z latinského slova repetere, tedy opakovat. Pojmenování repetent se vyskytuje i v německém školství, kde je takto označován i vyučující v různých vzdělávacích institucích.
Může se jednat i o pokročilého vysokoškolského studenta, někdy také o asistenta, který se věnuje studentům nižších ročníků a vysvětluje jim a opakuje s nimi probranou látku. Pojem repetent se užívá i v římskokatolické církvi.Kdo je to, byl Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Repetent? Lidé, Školství

Zaujalo vás slovo, termín Repetent? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hypotéza? Znáte pojem Habilitace? Vzpomněli byste si na význam slova Adenokarcinom? Pamatujete si definici pojmu Lecitin?

Klíčová slova: etymologie, popis, kdo je Repetent?, kdo to je, popis, pojem, původ slova, formulace, Repetent, slovo, význam, synonymum, přesný výraz, Školství, význam slova

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Repetent, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Repetent? Kdo to byl Repetent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Repetent? Definice pojmu Repetent se nachází v sekci Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Repetent i v jiné kategorii než je sekce Školství.