Kdo je to?
Kdo je to, byl Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učitel národů? Lidé, přezdívky

Kdo je to Učitel národů?

Co znamená a jaký je význam slova Učitel národů?

Učitel národů je pojmenování význačné osobnosti 17. století, myslitele a spisovatele Jana Ámose Komenského. Toto čestné označení mu náleží jako tvůrci nové pedagogiky, kterou ovlivnil nejen svým vlastním působením, ale také jako autor přelomových publikací. Teorii vyučování vysvětlil ve své knize Velká didaktika, na výchovu dětí v předškolním věku se zaměřilo Informatorium školy mateřské, metod školy hrou předvedl v knize Orbis Pictus.
Při svých cestách po Evropě zveřejňoval učitel národů své poznatky, díky kterým docházelo k modernizaci školství v mnoha státech.Kdo je to, byl Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učitel národů? Lidé, přezdívky

Definici slova Učitel národů můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ohnisková vzdálenost? Znáte pojem Liturgie? Vzpomněli byste si na význam slova Viskóza? Pamatujete si definici pojmu Kreditní karta?

Klíčová slova: popis, vysvětlení, význam pojmu, původ slova, slovo, informace, význam slova, popis, definice, přezdívky, wiki, přesný výraz, co je to Učitel národů?, význam, přesný význam

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Učitel národů? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Učitel národů? Kdo to byl Učitel národů? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učitel národů? Definice pojmu Učitel národů se nachází v kategorii přezdívky. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než přezdívky.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.