Kdo je to?
Kdo je to, byl Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učitel národů? Lidé, přezdívky

Kdo je to Učitel národů?

Co znamená a jaký je význam slova Učitel národů?

Učitel národů je pojmenování význačné osobnosti 17. století, myslitele a spisovatele Jana Ámose Komenského. Toto čestné označení mu náleží jako tvůrci nové pedagogiky, kterou ovlivnil nejen svým vlastním působením, ale také jako autor přelomových publikací. Teorii vyučování vysvětlil ve své knize Velká didaktika, na výchovu dětí v předškolním věku se zaměřilo Informatorium školy mateřské, metod školy hrou předvedl v knize Orbis Pictus.
Při svých cestách po Evropě zveřejňoval učitel národů své poznatky, díky kterým docházelo k modernizaci školství v mnoha státech.Kdo je to, byl Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učitel národů? Lidé, přezdívky

Tento text (Učitel národů) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Fjord? Vzpomněli byste si na význam slova Kyselina mléčná? Pamatujete si definici pojmu Karité? Znáte pojem Svrab?

Klíčová slova: termín, přesný význam, přesný výraz, význam, Učitel národů, přezdívky, kdo to je, synonymum, heslo, význam slova, popis, slovo, formulace, etymologie, význam pojmu

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Učitel národů? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Učitel národů? Kdo to byl Učitel národů? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učitel národů? Definice pojmu Učitel národů je v sekci přezdívky. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Učitel národů hledat i v jiných kategoriích (než přezdívky).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.