Kdo je to?
Kdo je to, byl Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učitel národů? Lidé, přezdívky

Kdo je to Učitel národů?

Co znamená a jaký je význam slova Učitel národů?

Učitel národů je pojmenování význačné osobnosti 17. století, myslitele a spisovatele Jana Ámose Komenského. Toto čestné označení mu náleží jako tvůrci nové pedagogiky, kterou ovlivnil nejen svým vlastním působením, ale také jako autor přelomových publikací. Teorii vyučování vysvětlil ve své knize Velká didaktika, na výchovu dětí v předškolním věku se zaměřilo Informatorium školy mateřské, metod školy hrou předvedl v knize Orbis Pictus.
Při svých cestách po Evropě zveřejňoval učitel národů své poznatky, díky kterým docházelo k modernizaci školství v mnoha státech.Kdo je to, byl Učitel národů? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Učitel národů? Lidé, přezdívky

Zaujalo vás slovo, termín Učitel národů? Potom se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ohnisková vzdálenost? Znáte pojem Liturgie? Vzpomněli byste si na význam slova Viskóza? Pamatujete si definici pojmu Kreditní karta?

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, formulace, etymologie, definice, význam pojmu, heslo, popis, termín, přesný výraz, význam, pojem, přesný význam, původ slova, wiki

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Učitel národů

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Učitel národů? Kdo to byl Učitel národů? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Učitel národů? Definice pojmu Učitel národů patří do sekce přezdívky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než přezdívky.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.