Kdo je to?
Kdo je to Tatiana Pauhofová? Životopis Tatiana Pauhofová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Tatiana Pauhofová?

Kdo je to Tatiana Pauhofová? Stručný životopis

Tatiana Pauhofová je slovenská herečka. Je obsazována do filmových i divadelních rolí nejrůznějšího žánru, věnuje se také dabingu i reklamě.
Studium herectví absolvovala v Bratislavě, ve filmu se začala objevovat již jako dítě. Stálé angažmá má ve Slovenském národním divadle. Často se objevuje také v televizních seriálech, její filmografie zahrnuje i pohádky. Za představení Manon Lescaut získala cenu DOSKY za nejlepší herecký výkon.Kdo je to Tatiana Pauhofová? Životopis Tatiana Pauhofová, lidé, osobnosti z herectví

Popis osobnosti Tatiana Pauhofová můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Tatiana Pauhofová

Národnost: slovenská
Datum narození: 13. srpna 1983
Místo narození: Bratislava

Pamatujete si definici pojmu Aikido? Pamatujete si definici pojmu Souhrnné hlášení? Vzpomněli byste si na význam slova Neschopenka? Vzpomněli byste si na význam slova SWIFT?

Klíčová slova: synonymum, formulace, význam pojmu, herectví, wiki, Tatiana Pauhofová, heslo, původ slova, význam, termín, vysvětlení, význam slova, popis, pojem, informace

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Tatiana Pauhofová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Tatiana Pauhofová? Kdo to byl Tatiana Pauhofová? Kdy se narodil Tatiana Pauhofová? Kde se narodil Tatiana Pauhofová? Tatiana Pauhofová se nachází v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tatiana Pauhofová dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tatiana Pauhofová i v jiné kategorii než je herectví.