Kdo je to?
Kdo byl David Bowie? Životopis David Bowie, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to David Bowie?

Kdo to byl David Bowie? Stručný životopis

David Bowie byl především zpěvák a skladatel, multiinstrumentalista, producent, herec a malíř. Ve své hudbě razil vždy nové hudební směry. Jeho vlastní jméno bylo David Robert Jones. V originální tvorbě i projevu se vždy snažil posouvat umění stále dopředu a propojovat hudbu s vizuálním dojmem i propagací vlastní osoby.
Geniální britský hudebník se stal hudebním vzorem 20. století. Ve své tvorbě se často věnoval kontroverzním a provokujícím tématům, spolupracoval také s jinými hudebními skupinami, např. se skupinou Queen. Poslední album vydal David Bowie ještě dva dny před svou smrtí.Kdo byl David Bowie? Životopis David Bowie, slavní lidé, osobnosti z hudba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou David Bowie sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě David Bowie

Národnost: britská
Datum narození: 8. ledna 1947
Místo narození: Brixton
Datum úmrtí: 10. ledna 2016

Víte, co je to Transparentní účet? Pamatujete si definici pojmu Rozeta? Pamatujete si definici pojmu Moučnice? Vzpomněli byste si na význam slova Bronchoskopie?

Klíčová slova: přesný význam, informace, hudba, wiki, význam slova, popis, heslo, kdo to je, původ slova, pojem, etymologie, co je to David Bowie?, synonymum, kdo je David Bowie?, co znamená

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je David Bowie? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to David Bowie? Kdo to byl David Bowie? Kdy se narodil David Bowie? Kde se narodil David Bowie? Kdy zemřel David Bowie? David Bowie se nachází v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka David Bowie kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Bowie i v jiné kategorii než je hudba.