Kdo je to?
Kdo je to, byl Páže? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Páže? Lidé, historie

Kdo je to Páže?

Co znamená a jaký je význam slova Páže?

Páže byl mladý hoch, pocházející ze šlechtické rodiny. Ten byl rodiči svěřen jiné šlechtické rodině a především jejímu pánovi. Pážetem se stával ve věku cca 7 let a po 7 až 10 letech pobytu se při službě naučil šlechtickým a rytířským způsobům.
Musel prokázat věrnost, odvahu, vzorné chování a způsoby, vkusné oblékání, taneční umění a zvládnutí základních zbraní. Páže se v pozdějším věku stávalo panošem.Kdo je to, byl Páže? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Páže? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Páže s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Šoulet? Znáte pojem Operační paměť? Vzpomněli byste si na význam slova Ad acta? Pamatujete si definici pojmu Deflace?

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, význam slova, formulace, Páže, termín, wiki, heslo, přesný význam, popis, co je to Páže?, definice, vysvětlení, informace, historie

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Páže

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Páže? Kdo to byl Páže? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Páže? Definice pojmu Páže je v kategorii historie. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Páže hledat i v jiných kategoriích (než historie).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.