Kdo je to?
Kdo je to, byl Páže? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Páže? Lidé, historie

Kdo je to Páže?

Co znamená a jaký je význam slova Páže?

Páže byl mladý hoch, pocházející ze šlechtické rodiny. Ten byl rodiči svěřen jiné šlechtické rodině a především jejímu pánovi. Pážetem se stával ve věku cca 7 let a po 7 až 10 letech pobytu se při službě naučil šlechtickým a rytířským způsobům.
Musel prokázat věrnost, odvahu, vzorné chování a způsoby, vkusné oblékání, taneční umění a zvládnutí základních zbraní. Páže se v pozdějším věku stávalo panošem.Kdo je to, byl Páže? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Páže? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Páže s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Šoulet? Znáte pojem Operační paměť? Vzpomněli byste si na význam slova Ad acta? Pamatujete si definici pojmu Deflace?

Klíčová slova: popis, přesný význam, vysvětlení, význam pojmu, kdo to je, termín, Páže, popis, etymologie, historie, význam, slovo, co je to Páže?, pojem, informace

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Páže, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Páže? Kdo to byl Páže? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Páže? Definice pojmu Páže se nachází v sekci historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Páže i v jiné kategorii než v historie.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.